2410
2553

راستی اینم بگم گاهی درگیر نشدن با بعضیا و سکوت بدترین جواب و دردناک ترین واکنش هستش براشون..

یه عزیزی میگفت

دریا بخاطر عظمتی که داره اگه شما سنگ طرفش پرتاب کنی هیچ اتفاقی نمیفته و دریا، دریاست

هیچ نجاستی نمیتونه پاکی اون رو از بین ببره..

منظور اینکه ادم باید از کنار بعضی مسائل بگذره و فراموش کنه..

به دریا بنگروم دریا ته وینم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
سکوت میکنم بعد محیطو ترک میکنم

همین اشتباه رو منم کردم 

وقتی به خودم اومدم که چند نفر از سادگی و.... سو استفاده رو کردن و با هم دست به یکی کردن برای آزار و اذیت کردنم 

اون زمانی که دیگه جون به لب شدم و حرف زدم 

طوری صحنه نمایش رو چیدن که من مقصر اصلی شدم 

کلن دیدم به همه چی عوض شده چند سال وقتی که به یاد ش می افتادم اشک تو چشام جمع میشد 

تاپیک های بانو آرتمیس به خودم آورد و الان من خودم رو دوست دارم بیشتر از هرکس و هرچیز،☺️

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 

برو سرکار درست میشه - فروشنده شو  کارمند شو - بازاریاب شو

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
2706