2733
2734
عنوان

شما بودید چیکار می‌کردید؟؟؟؟

101 بازدید | 6 پست

20 و خورده ای سالمه  رشته روانشناسی  عمومی  بنظرتون میشه امسال کنکور بدم؟؟؟ برا رشته  های پیراپزشکی؟؟ البته من علاقه چندانی ب کارکردن توی بیمارستان ندارم ولی شنیدم ک پرستارها راحت میتونن مهاجرت کنن........ اصلا نمیدونم چیکار کنم و دقیقن ب چ رشته ای علاقه دارم . شما اگ جای من بودید چیکار می‌کردید؟ 

میشه برا خواسته مدنظرم ی صلوات مهمونم کنی❣️😘😘

من جات بودم اول هدفمو مشخص میکردم واقعا چی میخوام

چون مهاجرت اونقدر راحت نیست که بگی پس پرستار میشم مهاجرت میکنم ..

قبل از انصراف از دانشگاه اول مشخص کن جدی چی میخوای 

وقتی ب حضور تو بیمارستان علاقه نداری فایده نداره

یه پرستار محیط کارش بیمارستانه ممکنه قضیه مهاجرت عملی نشه 

اول هدفتو مشخص کن و اطمینان پیدا کن که نظرت عوض نمیشه

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون روانشناسیمو ادامه میدادم و از طریق اون مهاجرت میکردم

تو که از درس فاصله گرفتی میدونی چقد سخته بخای دوباره بخونی،بعد بری ک دوست نداری

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
من جات بودم اول هدفمو مشخص میکردم واقعا چی میخوام چون مهاجرت اونقدر راحت نیست که بگی پس پرستار میشم ...

شاید عجیب باشه ولی نمی دونم چی دوست دارم و چ هدفی باید داشته باشم 🤦‍♀️🤦‍♀️

میشه برا خواسته مدنظرم ی صلوات مهمونم کنی❣️😘😘
شاید عجیب باشه ولی نمی دونم چی دوست دارم و چ هدفی باید داشته باشم 🤦‍♀️🤦‍♀️

ببین عجیب نیست فقط سردرگم هستی 

به نظرم هنوز انصراف نده 

اگه امکانشو داری تا کارشناسی روان بخون حداقل کامل 

بعد بشین به این فکر کن پرستاری بری یا نه ! کلا فکر کن هدفت چیه چی میخوای .. پرستاری شغل سخت و فشرده ای هست کلا 

درواقع الان یک تصمیم یکهویی نگیر چون حس میکنم صرفا به خاطر مهاجرت میگی پرستاری رو ... و حتی میگی علاقه به محیط بیمارستان نداری 

درنتیجه من نظرم رو اینکه روانشناسی رو کامل بخونی تا الان هم فکر کنم ترم ۴ یا ۵ باشی دیگه خیلی نمونده اگه ۱۸ وارد دانشگاه شدی