2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم فولی 24 داشتم و نزدیکی روز تخمک گذاری ولی نشده نه یک ماه چن ماه اینجوری بودم/خدا نخاد نمیشه همین علتش اینه دنبال چیزه دیگه نگرد.
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
منم ماه قبل لتروزول خوردم از ٣پرى تا ٧پری شبی ٢تا

روز ١٣ هم رفتم سونو گفت یه فولیه ٢٤ تو تخمدانه چپت داری منم اقدام داشتم ولی پری خیلی زود اومد یعنی روز ٢٧ پری اومد با اینکه ماه قبلش پریم ٣٦ روزه بود

این ماه دوم بود که لتروزول خوردم
روز ١٣ رفتم سونو یه فولیه ٢٢ تو تخمدونه راستم داشتم
روز ١٦ بازم رفتم سونو گفت ازاد شده و مایع ازاد مختصر در کلدوساک دیده میشه
هفته دیگه معلوم میشه ببینم چی میشه
گر نگه دار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.(خدایا خودت نگهدار این هدیه کوچیکت باش)
منم چند دوره قرص و امپول مصرف کردم و هر دفعه دو تا فولیکول بالغ داشتم که امپول زدم اما باردار نشدم،منم نمیدونم دلیلش چیه،همش فکر میکنم شاید مشکل دیگه ای دارم که نمیشه اما دکتر میگه مشکلی نیست و استرس مانع بارداری میشه اما من این ماه خیلی اروم بودم اما باز هم نشد.
عزیزدل مامان و با با خوش اومدی.عاشقتیم.