2737
2739

سابقه پرداخت بیمه یاپرونده مدرسه فرزندفکرکنم کافی باشه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

اره ما ثبتنام کردیم باید جایی که انتخاب میکنی یه مدرک ببری که پنج سال اونجا زندگی کردی شماره صاحب خونه و محل کاری که اونجا بودی مثلا

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یعنی چی .خونه میدن رایگان واسه سکونت؟

رایگان😳عزیز چی رایگانه که خونه رایگان بدن نه عزیز دلم هنوز شرایطش مشخص نیست که چقدر پول میخوان فقط گفتن ثبتنام کنید مثل مسکن مخر

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
گفتم شاید دولت مخش تاب ورداشته محض رضای خدا دلش به حال جوونا سوخته 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣نه میخوان مخ مارو تاب بدن دارو ندارمونو بگیرن برای یه چهار دیواری که معلوم نیست کی بدن چقدر پول بخوان و چقدر داغون درستش کنن واقعا اینا یکم وجدانشون یه ذره بیدار نیست؟ دهنمون سرویس شد بخدا از گرونی از بدبختی مستاجری یعنی شب چطور سرشونو رو متکا میزارن ؟

اره ما ثبتنام کردیم باید جایی که انتخاب میکنی یه مدرک ببری که پنج سال اونجا زندگی کردی شماره صاحب خو ...

ما یک سال و نیمه ازدواج کردیم تو خونه پدر شوهرمم میشینیم طبقه بالاش ولی خیلی منت میذارن و اذیتمون میکنن و میخوایم مستقل بشیم شوهرم از قبل ۷ سال میشه تو این شهره ولی خب بیمه تامین اجتماعی ۳ و سال و نیمه که رفته سرکار و رد شده براش .یعنی شاملمون نمیشه؟

[QUOTE=216614209]🤣🤣🤣🤣🤣🤣نه میخوان مخ مارو تاب بدن دارو ندارمونو بگیرن برای یه چهار دیواری که معلوم نیست کی بدن چ ...[/QUOTEچهار دیواری که رامش داشته باشی بهتر از خونه ی بزرگیه که جهنمش کرده باشن برات با منت و محدود کردن و دخالت

[QUOTE=216614209]🤣🤣🤣🤣🤣🤣نه میخوان مخ مارو تاب بدن دارو ندارمونو بگیرن برای یه چهار دیواری که مع ...

حرفتو قبول دارم منم خونه بابامو اجاره کردم ولی سر سه ماه اول گفتن پاشو🤣🤣🤣بعد پشیمون شدن الانم هر دقیقه تنو بدنم میلرزه