2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گوشت تاثیرش از همه چی‌ بیشتره اما اگر گوشت نمیخوری چیزی دیگه مثل کنجد، روغن زیتون، مغز پسته گردو و یک دونه ای‌ هست به اسم بنه خراسانی‌ها میشناسن اونها خیلی‌ عالیه هستش میپزن با آب و پیاز هم خوشمزس هم چرب. لبنیات هم پر چرب بخور
2738
اخه من نمیدونم بعضی بر چه اساسی این تجویزا رو میکنن ,خواهرم چرب بودن شیر به بیولوژئک بدنه نه به مواد غذایی ,این چیزایی که خواهرا گفتن فقط وزن خودتو میبره بالا بعضی ها پوست بدنشون چربه بعضی ها خشک این به تغذیه ربطی نداره , شیر همهمینه اگه میخوای خودت اضافه کنی که بخور اگر نه تغذیه ات سالم باشه که قطعا لبنیات چرب جزعش نیست ,کافی برا نی نی البته نظر خواهرا محترم اما تجربه خلاف اینو ثابت کرده
سلام مامانا انشاا... که خوبید من شنیدم چربیهای بدن مادر که در دوران بارداری در بدنش تجمع میکنه در دوران شیردهی آب میشه پس شیر پر چرب میشه حتی یه بار یه آقای دکتر تو تلویزیون صحبت میکرد میگفت چربیهایی که در دوران بارداری در بدن مادر تجمع میکنه ودیعه الهی است برای دوران شیردههی
خدا یا شکرت
مستخدم مدرسه ما خیلی خیلی لاغره حتی تو دوران بارداری هم وزنی اضافه نکرده بود شیرش خیییلی خیییلی کم بود بچشم اصلا وزن نمیگرفت مرتب میبردش دکتر هرچی هم ما تشویقش میکردیم به خودت به بچت برس اصلا به روی خودش نمیورد حتی دور سر بچشم اصلا رشد نمیکرد
خدا یا شکرت
من سر بچه اولم بیست کیلو اضاف کرده بودم ینی 50 کیلو بودم شدم هفتاد کیلو تو دوران شیر دهی دوباره شدم پنجاه کیلو دخترمم تپل شده بود ینی چهار ماهش بود به زور بغلش میکردم مادر شوهرم میگفت شیرت مقویه
خدا یا شکرت