2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آرد را با کره تفت می‌دهیم تا خامی آن از بین برود ده دقیقه  سپس  ۳قاشق آرد ۳ قاشق کره کم ...

3قاشق چیزی نمیشه که

من با دو لیوان میپزم

ولی خیلی زحمت داره

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.
2738

آرد رو با روغن تفت میدم بعد بهش آب جوش اضافه میکنم با یکم نمک و یه عالمه زعفرون و یه ادویه که نمیدونم چیا توش هست(!)،دم کنی میذارم تا دم بکشه و بعد یه ذره کره میندازک توش

کنجد و مغز گردو و پسته و بادوم خیلی خوشمزه تر می‌کنه، هر کدومو داشته باشم اضافه میکنم

من دوست دارم شکر رو موقع خوردن بهش اضافه کنم

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
اول آرد رو تفت بده بعد کره بریز یکممم  با اون تفت بده بعدش سکر بریز و اب اضافه کن یکم که جوشید ...

اخه مامانم ارد و زره رو قاطی میکرد بعد با کره میپخت ولی مقدارشو نمیدونماز مامانم ک نمیشه پرسید

آرد رو با روغن تفت میدم بعد بهش آب جوش اضافه میکنم با یکم نمک و یه عالمه زعفرون و یه ادویه که نمیدون ...

وای اینایی ک شما میگین خیلی سخته ک زعفرون و ادویه هم اضافه میکنید ما فقط با سه تا مواد میپزیم ک

2706