2733
2739

من ده دوازده سالی این خونم مستاجر بودم 

زیاد با همسایه ها سلام و علیک نداشتم و نمیدیدمشون 

ولی یه پیر زن تنها بود که هر وقت میدیدمش به خاطر تنهاییش باهاش هم صحبت میشدم امروز بعدازظهر که دیدمش گفتم دیگه رفتنی شدیم حلال کن 

گفت خیلی دوست داشتم انشالله همیشه سلامت باشی و دلت خوش باشه 

نمیدونم چرا دلم گرفت😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من سنگم دلم نمیگیره😑

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2728

برای منم پیش اومده خیلی حس بدیه

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
چه خوب که دلت نمیگیره

منظورمو نفهمیدی

میگم مگه سنگم که دلم نگیره.معلومه که میگیره...من تو چیزای احساسی اشکم دم مشکمه

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2738