2737
2734
عنوان

باور های بچه گی

351 بازدید | 47 پست

جالب ترین باور های بچه گیتون بگید 

مثلا من خودم فکر میکردم خدا چند تا دکمه داره 

مثلا دکمه بارون- دکمه برف 

وقتی بزنه رو دکمه بارون مثلا بارون میاد

شما هم اینجوری بودین😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فکر میکردم از تو سنگ دسشویی مار میاد بیرون😶🤣

فکر میکردم کله گنده به آدمایی میگن که کله ی گنده ای داشته باشن

من حاجتمو از حضرت زهرا گرفتم روز تولدش 🥰🤩اگه امضامو میخونی یه صلوات بفرست سالم بغلش کنم   بعد ۸ سال تو به من هدیه دادی💗برام حفظش کن💚
بچه گی ؟ :/ فک کنم سر هم باشههه 😐✌️

سلام به فکر منحرفت🙊✌🤚

عزیزم پسرکم روزی مرد میشوی جان مادریادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره ی جوانی ام ازتو انتظاری ندارم جز همینطور مرد باشی مردی واقعی🥰❤❤پسرم عاشقتم.... پسر دومم به داخل دلم خوش آمدی امیدوارم سقط نشی😍🤍

خدا بچه رو میزاره تو مادر

وفک میکردم ادمای خوب بدون شوهرم بچه دارمیشین ی مدت دل درد داشتم از بس هله هوله میخوردم فک میکردم حامله شدم😂

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
2740

فک میکردم اگه تلوزیونو میشکستم میرفتم داخلش با کارتون ها بازی میکردم  

عزیزم پسرکم روزی مرد میشوی جان مادریادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره ی جوانی ام ازتو انتظاری ندارم جز همینطور مرد باشی مردی واقعی🥰❤❤پسرم عاشقتم.... پسر دومم به داخل دلم خوش آمدی امیدوارم سقط نشی😍🤍

اینکه بچه هارو لک لکا میارن 😐😂

لایک نکنید لطفا ممنون.کسی هرگز نمیداند چه سازی میزندفردا  چه میدانی تو از امروز!چه میدانم من از فردا! همین یه لحظه را دریاب که فردا قصه اش فرداست ...💙
2706