2737
2734

دوستم جدا شده الان خواستگار داره،طرف کامل جدا نشده.بچش با مادرشه.این اقا اصلا دنبال کارای طلاق نمیره چون میگه من درخواست بدم باید مهر بدم.خانومه هم میگه طلاق نمیخوام و تو یکی از خونه های همسرشه با بچش.طرف ۳ یا ۴تا خونه داره.حالا دیروز دوستم گفته من فقط فلان منطقه رو دوس دارم.همون جاییه که زن و بچه طرفن.گفته اونارو میندازم بیرون نگران نباش.بعدم گفته دلم برا بچم نمیسوزه انقد که مامانیه و منو اذیت کرده.من به دوستم میگم این اقا به بچه خودش رحم نمیکنه یا حتی انصاف نداره یه خونه بده زنی که ۱۵ ۲۰سال کنارش بوده و طلاقش بده میخواد مفت تموم کنه،مرد خوبی نیس.میگه همه مردا همینن.شما نظرتون چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستت ببخشیدا چقدر احمقه 

این مرد ک زورش میاد برزن و بچه ش چیزی برسه میخواد ب دوستت وفا کنه 

دوستت از بی شوهری خودشو داره خوار و ذلیل می‌کنه 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
بگو منتظر اون روز باش توروهم مثل چی پرت کنه از خونش بیرون 😐 زنش هیچی طرف به بچش رحم نمیکنه اونوقت ...

اره منم میگم.حالا زنش هیچ؛چجور ادمی با بچش اینکارو میکنه یا میگه دوستش ندارم

در صورتی همه مردا همینن که فقط با زنشون ای کارو کنن ولی مردی که به جگر گوشه خودش رحم نکنه به دوست شما هم رحم نخواهد کرد دوستت بنظرم بیشتر چشش مال مرده رو گرفته که عقلشو از دست داده

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
2738

اشتباه بزرگی داره میکنه دوستتون

مردی که حتی حاضر نیست تموم کنه درست و حسابی رابطه قبلی رو مشخصه که چطور آدمیه

حتی اگه راست بگه و زنشو از اون خونه بیرون کنه به دوستت بگو حاضری خونه تو رو ویرانه زندگی یکی دیگه بسازی؟

همه مردا همینن تو که یه زنی داری با همجنست چیکار میکنی؟

دوستت خیلی بی عقله کسی که یه بار جدا شده برای انتخاب بعدی خیلی باید محتاط عمل کنه 

دقیقا.منم همینو میگم .میگم ازدواج اولت نیست که باید خیلی سخت بگیری.از اصول اولیه کوتاه نیای.طرف حتی طلاقم نداده زنشو.اومدیم فردا اشتی کردن