2737
2734
عنوان

کیا مکمل بدنسازی مصرف کردن؟

3101 بازدید | 13 پست

مثل کراتین؟

تو یه ماه با ورزش سنگین حجم میده و وزن میره بالا؟

خواهشا هرکی تجربه داره بگه

و برا افزایش وزن کدومو بهتره بگیرم

یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر میکردم این آدم مچاله ی شده ی روی تخت تا صبح دووم نمیاره ولی صبح شد!:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

BCAA هم عالی بود برا چربی های شکمی. ولی حتما باید مربی حرفه ای داشته باشی. من خودم ورزش حرفه ای انجام میدم نیاز داشتم مکمل مصرف کنم چون هزینه مکمل برام کمتر از هزینه رژیم غذایی بود. البته فقط یکبار استفاده کردم

2728

یه چیزی هم بگم همراه مکمل حتما باید ورزشت سنگین باشه و الکی بازی نکنی. ولی اینم در نظر بگیر که در حد توان بدنت. چون اگه بیشتر از توانت وزنه بزنی آسیب میزنه. در درجه اول بفکر سلامتی خودت باش و با وزنه مناسب و حرکت صحیح احتمال آسیب رو پایین بیار. من خودم 15سال شناگر بودم. بعدش trx , pilates کار کردم و الان یه سالی هست برا 6تیکه شدن شکمم بدنسازی میرم

من یه دوره استفاده کردم خیلی خوب بود برا پوست و مو هم عالی بود. انرژی میده و اینکه عضلات هم کمی حجیم ...

چی مصرف کردی؟تو یک ماه عضلات حجیم میشه؟

یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر میکردم این آدم مچاله ی شده ی روی تخت تا صبح دووم نمیاره ولی صبح شد!:)
2738

تغذیه رو هم باید رعایت کنی، صبحانه هوازی انجام بده بعدش تخم مرغ اب پز بخور، میان وعده میوه و معزیجات،  قبل از ورزش سیب زمینی و قهوه و کنجد و ... بعدشم ۴تا سفیده و سیب زمینی، فیله ماهی و مرغ روزی ۳ وعده بخور.قرص کلسیم، مولتی ویتامین و ب کمپلکس و منیزیم و پتاسیم، آمپول د۳

سلام بچه ها محض اطلاعتون میگم من چندبار از یه پیج معتبر خرید کردم محصولاتش به شرط آزمایشگاهه.مستقیم وارد میکنن چندباری هم خرید کردم هم برا خودم هم مربی باشگاهم و دوتا از دوستام والا همگی راضیم

این پیج اینستاشه.        Mokamel_exsir    مکمل اکسیر

اینم شماره موبایلش   09139717947