2733
2734
عنوان

بیتا و راهکارهایی برای چاق شدن:)

| مشاهده متن کامل بحث + 258026 بازدید | 13813 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طرز تهیه پرکالری خوشمزه : ذرت مکزیکی

اول قارچ ها رو خورد میکنیم و یه کم آب داخلش میریزیم تا بپزه بعد مقداری کره داخل یه تابه میریزیم کنسرو ذرت یا ذرت که خودمون پختیم رو داخلش تفت میدیم قارچ رو هم بهش اضافه میکنیم و نمک و آویشن میزنیم و در آخر پنیر پیتزامون را داخلش میریزیم و شعله رو خاموش میکنیم و در تابه رو میذاریم تا پنیر آب شه و ذرت مکزیکی آماده خوردن شه  

هر یه لیوانش ۳۱۸ کالری داره

2738
خخخخ دیگه با ۷۲ کیلو فک نکنم

بیتا جان من ۵روز زودتر از چالش شروع کردن که معده جا باز کنه...

کالری دیروز من:

دوقوطی کبریت پنیر محلی

۵کف دست نان گندم محلی

شیر دولیوان

عسل دوقاشق

پودر سنجد۲ قاشق

برنج کته دمی ۳کفگیر

مرغ خورشی ۱۰۰گرم

سس مایونز۲قاشق سوپ خوری

تخم مرغ اپز ۱عدد

سیب زمینی کوچیک آب‌پز ۱عدد

۲عدد رولت

یک لیوان آب پرتقال

بستنی سنتی۴ اسکوپ

جوجه کباب یک پرس

یک لیوان نوشابه

موز۱عدد

بیتا جان کالری اینا چقدر میشه؟

خدایا هوای دل همه بنده هاتو داشته باش آمییییییییییین  

سلام اسی

من 42 کیلو ام با قد 160

من ی هفته هست از کالری شمار بشقاب استفاده میکنم.. قد و وزنم رو ک زدم نوشته روزانه 1500 کالری باید بخوری

من بعضی روزا از 1500 بیشتر میشه بعضی روزا کمتر.. میخام ب همین روند ادامه بدم تا ی هفته دیگ بعد خودمو وزن کنم ببینم چقدر اضاف کردم

ولی سخته خوردن زیاد🤧🤧

ی نکته دیگ هم میوه های خشک کالری زیاد و خوبی دارع میتونین استفاده کنین❤️

و هر وقت غذایی پر کالری دستورشو دادی منم تگ کن ببینم

مرسیییی💚

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔
سلام اسی من 42 کیلو ام با قد 160 من ی هفته هست از کالری شمار بشقاب استفاده میکنم.. قد و وزنم رو ک ...

سلام خوبی ببین ۱۵۰۰  خیلی دیر به وزن دلخواهت میرسی اون اگه میگه ۱۵۰۰ تو ۲۰۰۰ بخور منم با برنامه بشقاب جلو میرم موفق باشی 

سلام اسی من 42 کیلو ام با قد 160 من ی هفته هست از کالری شمار بشقاب استفاده میکنم.. قد و وزنم رو ک ...

سلام عزیزم خوش اومدی

با ۴۲ کیلو وزن کالری پایت ۱۲۶۰ هست ‌که شما واسه وزن اضافه کردن باید روزی ۲۲۶۰ کالری بخوری و ۱۵۰۰ تا کمه

چشم هر چی گذاشتم تگت میکنم بیا

2706