2733
2734
عنوان

اونایی که نی نی دختر دارن یا نی نی دختر مخیوان بیان تو ...

| مشاهده متن کامل بحث + 203776 بازدید | 97 پست
غذاهای ممنوع برای دختر دوستان نمک و چاشنی های نمکی در آشپزی و سر سفره؛ قهوه؛ چای؛ شکلات؛ آبمیوه تازه ...

گفتن لوبیا و اسفناج و ذرت و ماهی قزل خوبه ک.اخر بخوریم یا ن؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تونی نی سایت فقط بچه های دخترومیکشن.چندین باردیدم ک تاپیک زدن ازجنین دخترم متنفرم .یابچم دختره میخام سقطش کنم.من دخترنمیخام.خیلیاپسردوستن دخترومیخان چیکار

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

خداوند تو سوره ۴۹ ۵۰ شورا میفرمایند به هر که بخواهم دختر میدهم به هر که میخواهم پسر میدهم به هر که بخواهم دوقلو میدهم به هر که بخواهم نمیدهم 

رژیما کشکه همش ایوی افا کشکه

فامیل ما چار دختر داشت رفت ای وی اف پسر شد درست بعد چم وقت که بزرگ شد تو بدن مادر گفتن سرش بزرگه باید سقط بشه و سقط شد پس بیایید از خدا بگیم و از خدا بخوایم 

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

سلام دوستان من روز۶پری بودم ک کلومیفن خوردم ۵تادوروزبعدش آزمایش سونوواژینال دادم دوتافولیکول ۲۰و۱۵دارم البته روز۱۴سیکل اقدام هم همون شب ک جواب سونوگرفتم داشتم آیااحتمال بارداری هست؟

2738
2706