2737
2734

شماهم مادرتون وقتی مهمون داشتین نمیذاشت برین خونه مادر شوهرتون؟؟ 

خب منم حق میدم به شوهرم ک نزدیک 2 هفته نرفتیم فردا پس فردا میکنم امروز هم قرار بود بریم اونجا مهمون داریم مامانم نمیذاره 🙁

مامانم ازاول جرات کاری نداره در قبال خواستهای منطقی  من 

تاکید میکنم منطقی

خب یبار نرم دوبار نرم

هی مهمون بیاد من نرم ک چی

مهم تر از شوهرمو خانواده شوهرم نیستن ک مهمونا

بدرک میشه اخرش

همۀ رنگ‌دانه ‌هایِ زندگی‌ام بنفشِ‌کبود است؛ از تزریقِ ‌خیالِ‌تو ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخ چه خوب میکنه عزیزمن عقد نیستم ولی اومدم بگم اگه برگردم به همون سالای نامزدی اصلا نمیرم کلاس میزارم سبک نمیکردم خودمو شب بمونم مامانم میگفتا من خل بودم انگار تا تجربه نکنی ضربه نخوری متوجه نمیشی  من میدونم تو کار خودتو میکنی گوش نمیدی همش بگو درس دارم نمیتونم بیام امتحان دارم نمیتونم بیام هرچی ازت کمتر بدونن موفق تری ساده نباش همیشه ناشناس و نامعلوم باش اگه فکر میکنی شوهرت نمیاد و تلافی میکنه بزار بکنه 

2738
اخ چه خوب میکنه عزیزمن عقد نیستم ولی اومدم بگم اگه برگردم به همون سالای نامزدی اصلا نمیرم کلاس میزار ...

ن اصلا شب نمیمونم نزدیک 2 هفتس ناز میکنم و نمیرم دیروز شوهرم گف بریم بابا میگه دلتنگ عروسمونیم بیارش

من کلا یادم‌نمیاد کی رفتم خونه مادرشوهرم‌. اونا هم یادشون نمیاد من کی رفتم اونجا خخخخخ ۲۰ دقیقه ...

آفرین زرنگ خانم الن زرنگ سدن ما ده سال پیش گیج بودن هر چی میگفتن انقدر نرو ما انگار قحطی بود 😑

ن اصلا شب نمیمونم نزدیک 2 هفتس ناز میکنم و نمیرم دیروز شوهرم گف بریم بابا میگه دلتنگ عروسمونیم بیارش

اوف برای منم اوایل همین بودن خودمو وشیل کردم انقدر ازمون حساب میبردن که نگو  اخ اخ خودم کردم ک لعنت بر خودم  ماهی دو دفعه اونم اصلا شب نمون زیادم حرف نزن تو هر مسائلی قاطی نشو فقطم تو خانواده شوهرت اینطوری باش قرار نیست من هر رفتاری تو خانواده خودم دارم تو خانواده شوهرم داشته باشم الن اینارو متوجه شدم تازه حالیم شد که همه چی از دستم در رفت

2706