2737
2739

تصورشم وحشتناکه 

اینکه الان که من دارم میبینم داداشام چقد کوچولوان ولی وقتی تصور میکنم یه روز ۴۰ سالشون میشه و از اون بدتر من ۵۰ سالم میشه😕دلم خواس تک فرزند بودم یا میتونستم ازشون رها شم و برم تا آخر عمر یه جای دور تا نبینم اون روزا رو😣ولی وقتی به صورتای مث ماهشون نگاه میکنم دلم میگیره😔اینکه این صورتا یه روز قراره چقدر پیروچروکیده بشه😥و اینکه نمیدونم اونام وقتی بزرگ شن شبیه بابای__😡___میشن ؟ برادر بزرگترم که ۱۰ سالشه روحیش لطیفه ولی وقتی خانوادش پدرش جوشیه چی به سزش میاد😩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دنیا همینه باید با خوبی های خودمون قشنگش کنیم

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          
2740
۲۱

عه فکر کردم کم سن و سالی.

این فکر و خیالا چیه دختر جون؟

بشین درساتو بخون. با داداشات خوش بگذرون. همش انرژی مثبت باش. اینطوری زندگی هم جوری پیش می‌ره که شما همیشه باهم شاد باشین.

از رو تجربه گفتم

اینقدر این اتفاق آروم و طبیعی می افته که اگر اتفاق نیفته ناراحت میشی. یه کم برنامه برای زندگیت بریز که وقت فکر کردن به این چیزها رو پیدا نکنی

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین