2733
2739
عنوان

قرص ایزوپرین 10واسه چیه ضرر نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 164879 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هفته نوزدهم.اما دردی نداشتم.دکترم گفت کمی عفونت دارم و برام ایزوپرین روزی یدونه نوشته.اما بعد از مصرفش که شب هم بود تا صبح درد داشتم.این طبیعی و اثر قرصه؟
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرج.... پسرم عاشقتم
منم آخرای هفته 31 هستم از هفته پیش خیلی شکمم سفت میشه عین خصوصا وقتی سرپا هستم شکمم میشه مثل هندونه. دو سه روز پیش دکتر بهم ایزوپرین داد هر 8 ساعت نصفی میخورم اما انقباضم خوب نشده همونجوریه.. تازه خیلی هم تنگی نفس گرفتم شاغلم هستم نمیتونم زیاد استراحت کنم
مانیای عزیزمون 15 مرداد به دنیا اومد ..خدایا به سلامت دارش:)
2740

سلام من هفته چهارم بارداری هستم لکه بینی دارم شیاف پروژسترون استفاده میکنم یک روز لک نمیبینم روز بعد میبنم زیاد نیست سمت چپم یه کیست کوچیک دارم خیلی درد میکنه نگرانم نکنه علامت سقط جنین باشه تو روخدا جواب بدید  

زایمان زودرس را جدی بگیرید....این امارها که در اینترنت راجع زنده ماندن نوزادان زودرس هست بیشتر مال ک ...

عزیزم الان من تو گروه ها چند نفر رو دیدم از ۳۴ هفته بچه به دنیا اومده و سالم هست فقط یکشب تو دستگاه بوده یکی دیگم ۳۵ هفته به خاطره قند بالا زایمان کرد بدون اینکه بچش به دستگاه نیاز داشته باشه 

خیلی هادبودن انقباض شدید داشتن ولی بچه هاشون سر موقع به دنیا اومده ماه اخر این انقباض ها طبیعی رحم داره اماده میشه واسه زایمان 

من طول سرویکسم 25بود دوختم طول 35عالیههههه احتیاج به دوختن نداره

با اینکه دوختم و استراحتم بودم و شیاف و قرصم مصرف میکردم بیشتر وقتا درد داشتم جالب بود وقتی تست میکردن با اون همه درد هیچ کدومش انقباضات رحمی و درد زایمان نبود

شماهم نترس دردات شاید مثل من باشه 

2706