2733
2734
عنوان

قرص ایزوپرین 10واسه چیه ضرر نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 164870 بازدید | 57 پست
سلام من هفته سوم بارداریم از دیروز لکه بینی دارم دکتر بهم گفت ایزو پرین بخور میترسم کسی میتونه راهنم ...

سلام منم هفته سی ام هستم و ایزوپرین میخورم به دکترت اعتماد کن عزیزم

سلام دوستان من الان تو هفته 17 هستم ، درد کشاله ران دارم رفتم دکتر بهم قرص ایزوکسوپرین داد ک هر 8 ساعت میخورم خیلی درد داشتم یکم بهتر میشم وقتی میخورم ،میگم ضرری واسه نی نی نداره؟ کسی میدونه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بچه ها نگاه نکنین طول کانال چنده واسه سرکلاژ مال من35 بود ولی چون سابقه زایمان زودرس داشتم دکتر گفت بهتره بکنی من طول کانا لم واسه زایمان اولم 35بود با اینکه استراحت میکردم ولی دخترم 35هفته و 6روزش بود ب دنیا اومد خداروشکر شکر دکترم 3تا آمپول دگزا داده بود ب دکترتون اعتماد کنین

2738
زایمان زودرس را جدی بگیرید....این امارها که در اینترنت راجع زنده ماندن نوزادان زودرس هست بیشتر مال ک ...

آمپول ریه رو کیا باید بزنند؟ 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

سلام ب من این قرصا رو دادن ی دفعه تو شش ماهگی الانم داد تو ماه آخرم چون اول رحمن کوتاه بود و شکمم درد میکرد و کمردرد هم داشتم ولی الان چند روز مونده ب زایمانم هنوزم این قرص ها رو ادامه بدم؟؟خطری نداشته باشه برای جنین و دکترم زهرا قضاوی هستش ب نظرتون ادامه بدم گیج شدم کسی از عوارض زایمان طبیعی و سزارین میدونه؟  کودومش بهتره؟من بچم بریچه و سرش نچرخده تو هفته 36چقدر امکان داره بچرخع؟ خیلی نگرانم چون بچه اولمه اصلا تجربه ندارم 20سالمه لطفا زودتر راهنمایی کنید

سلام به همه من توی هفته ی 17 هستم از هفته ی 12 مرتب درد زیر شکم دارم و زیر شکمم سفت میشه.وقتی راه م ...

منم مثل شما هستم چه شرايطي براتون پيش اومد

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
سلام به همه من توی هفته ی 17 هستم از هفته ی 12 مرتب درد زیر شکم دارم و زیر شکمم سفت میشه.وقتی راه م ...

منم مثل شما هستم چه شرايطي براتون پيش اومد

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻