2752
2734
عنوان

زندگی خوابگاهی

170 بازدید | 12 پست

نظرتون راجب زندگی خوابگاهی چیه؟ کیا تجربه اش رو داشتن؟ من همش حس میکنم خیلی چندشه و سخته از یه حموم مشترک بدون اشپزخونه درست و حسابی و کمد جا دار زندگی کرد . 

ولی زندگی مستقلم دلم میخواد امتحان کنم 

بعد از طرفی ذهنم میگه مامان و بابات چی پس ؟ چهارسال دور از خانواده سختههههه!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من شنیدم دزدی هست و ظرفهای نشسته و...ولی خب گفت بااین سختی ها خوش گذشته بهش

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)

من مدرسه ایم ولی خوابگام اولاش معذب بودم سر غذا خوردن و اینا ولی عادت کردم از لحاظ بهداشتی خوابگاه من اینجوری ک هر روز صب ی نفر میاد هم دسشویی و حموما و هم راه رو رو میشوره کامل و آشپزخونه رو از بدیاشم اینه ک بعضی دخترا خیلی رو من مخصوصا اگر تو درونگرا باشی و اونا احتماعی هی میان رو مخت چرا با ما حرف نمیزنی چرا سردی چرا ایجور چرا اوجور یهو ساعت ۶ صب یکی پا میشه بالا سرت طرق طروق یا یکی میزنه سرش شب دیر میخابه وسط خواب ظهرت یکی جیغ میزنه ولی خ دیگ مامان بابا هم نیستن بالا سرت گیر بدن بهت مستقل میشی 

☆彡彡 نسیمم ミミ☆

اها ی مورد خیلی بدی ک داره نوار بهداشتیا بعضیا دیر ب دیر عوض میکنن بعد چون تو سطلای دسشویی میندازن کاغذ یا پلاستیکم دورش نمیگیرن بو میگیره دسشویی

☆彡彡 نسیمم ミミ☆