2733
2734

@عسسسلل_سابقتونم   بیااااا عسلییییی تولدت مبارکمون خوشگللللممممممممم🤩♥♥♥😘😘

@fiti۰۰choccolaty    بیا سولمیت

@زنبورعسلی    بدوو

@دریای_شماااال    بیااا

@mary_army   بیاا

🥰❤😍🎁🎈🥳🥳

به امید روزی که مردم به همدیگه یاد بدن خودشون رو دوست داشته باشن،نژاد پرستی رو کنار بذارن،به علایق همدیگه احترام بذارن هیچوقت کسی رو ندونسته قضاوت نکنن و یاد بگیرن دل کسی رو نشکنن:)زندگی چه زیبا میشه:)🦋❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

@عسسسلل_سابقتونم    

عسل جونم عزیزم دلم تولدت مبارک ۱۲۰ ساله بشی😍❤💋

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          

عسلییییی تولدت مبارررکککک😍😍😍❤❤❤

تولد دارییییم😇😇🎈🎈🎈

یه کلیپ برات درست کردم نمیدونم میشه اینجا بفرستم یا بفرستمش روبیکا؟😍😍😍 

ماخداراداریم،به‌اِزایٔ‌هرآنچه‌که‌نداریم˘‌˘‌🌸🌿                I purple u 💜
2738

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉

خب من اول قررررر میدم  بعد میرسم ب ادامه ماجراااا بریددد کناررررر🥳🥳🥳🥳🥳💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉

@عسسسلل_سابقتونم      

عسلللللللییییی

عشقمممممم تولدت مبارک باشه خواهرییییی😍😍😍😍😍🥳🥳🥳🥳🥳🥳

ان شاءاللّه بهترینا برات رقم بخورهههههه❤❤❤

بمونی برامون🥺😍😍

مااااچچچچ تف تفی روی لپات💜💜💜💜

2706