2733
2739

سره 500 تومن دم بینا چنان آبرو ریزی کرد خیر نبینه الهی قرار بود 16500 پول بدم 500 نداشتم مامانم رفتم خورده بگیره نداشت گفتم 17 بگیر 500 و خورد کن یهو گفت پول نمیخام ماله خودتون فقط بزارین برم من اون پول حروم و گوه خوری کرد قیافه ننه نکبتشو یادش اومد گفت لجن و گوه اضاف خورد مامانم رفت جوابشو بده. گفتم ولش کن بیا بریم فک کن پولو انداخته بودم تو ماشین ورداشت پرت کرد. رو صندق عقب وای تا زمانی که رفتیم تو بیمارستان همین‌جور زر زد همه نگاه میکردن من خودم 11 هفته حاملم بچمم کوچیکه اونو برده بودیم بیمارستان برا سونو خیلی حالم بد شد تا همین دوساعت پیش فک کنین از 4 ظهر من تنو بدنم میلرزید خدا سرش بیاره مرتیکه نفهم و حالا من اومدم خونه بابام تو 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

واتساپ به شوهرم گفتم بابام و مامانم داد و بیداد اعصابم و خورد کردن میگن چرا گفتي من گفتم چرا هی میگی با مامانت برو خودت منو ببر مامانم ازون ور مثه بچه های دوساله که به من چیکار داری گفتم اصلا به شما کاری ندارم‌ میگم خودش منو ببره حالا اومدم بیرون تلفنی با شوهرم حرف زدم بعد میبینم میگه من بچه هام نفهمن بچه هام بی‌شعورن منو درک نمیکنن واقعا عصبانی شدم گفت دیگه اگه بگه ام بیا بریم من نمیرم باهاش بخدا تقصیر شوهرمه وگرنه من دلم میخاد تنها برم خجالت میکشم از کاراش من واقعا کارم بد بوده که به شوهرم گفتم بابام جوری عصبانی بود انگار با دوس پسرم دعوام افتاده تو خیابون حالم بده ازشون 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

خواهش میکنم بیاین بخدا هنوز ناراحتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حق داشتید

بابام حق داشت اونجوری بد حرف بزنه بخدا چنان عصبانی بود فکر میکردم تقصیر منه ازون ورم مامانم کاسه داغ تر آش شده 😭

2740

همسر شما موظفه الان کنارت باشه نه بگه بامادرت برو خوب کردی گفتی بهش

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
چون گفتی ۵۰۰ وبده ناراحت شد؟

بخدا برا 500 تومن گفتم 17 بگیر 500 و خودت کم کن نداشتن جایی پولو پرت کرد آبرو نزاشته واسمون 

بخدا فقط از حرفهات فهمیدم راننده تپسی پول نگرفته همین یه کلام از حزفهاتو نفهمیدم 

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
بابام حق داشت اونجوری بد حرف بزنه بخدا چنان عصبانی بود فکر میکردم تقصیر منه ازون ورم مامانم کاسه داغ ...

بخاطر تعصبات بیخودی شونه... مامان منم همیشه همینجورین

خوب کردی به شوهرت گفتی

پشتیبانی زنگ بزن پدرشو درار دیگم بدون شوهرت جایی نرو بذار بدونه متعهد باشه

2706