2733
2734
خب از اول ۱۷ میدادی راحت اخه ۵۰۰ تو این زمونه چیه اخه  الان میلیونشم بی ارزش شده  خنده ...

گفت خورد ندارم خورد بدین سوپر مارکت ام خورد نداشت من. رمز دومم ندارم اینترنتی پرداخت کنم 17 تومن دادم بقیه هم نخواستم یهو داد و بیداد کرد بخدا 500 تومنی نیس دیگه نمیدونم چرا اینجوری کرایه میخوان 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
خب از اول ۱۷ میدادی راحت اخه ۵۰۰ تو این زمونه چیه اخه  الان میلیونشم بی ارزش شده  خنده ...

تراول دادم اول بهش خوبه😏😏😏😏 مردک نفهم 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چه خوبه که درکم کردین الهی خدا سر ناموسشون بیاره اولین راننده زن بود بخدا تا مقصد غر زد اعصاب نز ...

الهیی عزیزم ولی حتما برو پشتیبانی شکایتشو بکن حالشو میگیزن گلم

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
الهیی عزیزم ولی حتما برو پشتیبانی شکایتشو بکن حالشو میگیزن گلم

امروز زنگ زدن از مرکز تهران عذرخواهی کردن و گفتن بر خورد میشه ولی یجوری شدم گفتم اخراجش نکن😑😑😑

2731
امروز زنگ زدن از مرکز تهران عذرخواهی کردن و گفتن بر خورد میشه ولی یجوری شدم گفتم اخراجش نکن😑😑😑

😂😂😂😂😂

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا