2733
2739
عنوان

بی بی چک

172 بازدید | 35 پست

امروز یک روز از موعدم گذشته 

بی بیم مثبت شد فقط دوتا نگرانی دارم چون چندماه اقدام بودم و نمیشد فکرنمیکردم اینبارم بگیره بخاطر همین دو سه هفته پیش موهامو رنگ کردم مشکلی پیش نمیاد؟ دوم اینکه کمردرد شدید دارم ولی لکه بینی ندارم از چیه؟ 

یه راهنمایی هم بکنید ممنون میشم حتما باید آزمایش بتا برم؟ یا برم پیش دکترم سونو بنویسه

مبارک باشه.نه اون موقع رنگ کردی اشکالی نداره. کمردردم عادیه

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کمردرد هست یکی از نشانه ها بارداری هم هست ن نگران رنگ موهات نباش😍😍انشالله ب سلامتی بغلش بگیری

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
2738

مبارکه عزیزم 

برو ازمایش بتا بده بهتره از دکتر بپرسی عزیزم ضرر داره یا نه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2706