2737
2734
عنوان

معجون عسل و سیاه دانه(دوسین)

2477 بازدید | 27 پست

بچها من تنبلی تخمدان دارم میخوام برا ۸ماه دیگه اقدام کنم برا بارداری در کنار داروهایی ک دکتر بهم داده میخوام این معجون عسل و سیاهدانه رو هم استفاده کنم امروز درستش کردم سیاه دانه رو بدون اینکه بکوبم یا خُرد کنم با عسل قاطی کردم وقتی جویدمش خییییلی بد بود مزش داشت حالم بهم میخورد بعد یکم دیگه گذاشتم دهنم اما بدون جویدن قورتش دادم اینطوری بهتر بود و مزشو حس نکردم اگه از تین ببعد بدون جویدن همینطور قورتش بدم ایراد داره؟؟؟؟؟اثرش برا بدن کم میشه؟؟؟

باید قبل از قاطی کردن نیم کوب میکردی

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

باید حتما قبل از قاطی کردن سیاهدونه رو یا نیم کوب کنی یا پودر کنی سریع با عسل قاطی کنی. بعدم باید جای تاریک باشه ظرف‌ که نور بهش نخوره. 

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
2706