2737
2734
عنوان

بدون شرح

42 بازدید | 6 پست

🔴رکوردشکنی ازدواج دختران ۱۰ تا ۱۴ ساله در بهار ۱۴۰۰

🔹جدیدترین آمار منتشر شده از سوی مرکز آمار ایران در حالی خبر از ازدواج ۹۷۵۳ دختر ۱۰ تا ۱۴ ساله در بهار سال جاری می‌دهد که این تعداد در قیاس با آمارهای فصلی دو سال اخیر، بالاترین آمار فصلی ازدواج دختران ۱۰ تا ۱۴ ساله است و به نوعی می‌توان گفت رکورد آمار فصلی ازدواج دختران در این بازه سنی و طی دو سال اخیر، در بهار ۱۴۰۰ شکسته شد.

🔹ایران پس از کشور گینه که حداقل سن ازدواج در آن ۱۲ سال است، با حداقل سن ۱۳ سال شمسی برای ازدواج، رتبه دوم را دارد. /ایسنا

@Aalijnab

برا سلامتی امام زمان مون لطفا ی صلوات بفرستید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کدوم ک دیدید گزارش بدید زندگی و اینده ی کودک رو نجات بدید

هی میخوام یه چیز بگم میترسم تعلیق شم

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2728
هی میخوام یه چیز بگم میترسم تعلیق شم

وقتی اینو خوندم خیلی دلم گرف بچه ده ساله ک باید عروسک دستش باشه وارد چ مسئولیت و رنج هایی میشع قاتل روح هستن🤕

وقتی اینو خوندم خیلی دلم گرف بچه ده ساله ک باید عروسک دستش باشه وارد چ مسئولیت و رنج هایی میشع قاتل ...

همینه خدا میگه اگر بچها و مسن ها نبودن زمین رو نابود میکردم . خودمون گند زدیم به این دنیا . 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
همینه خدا میگه اگر بچها و مسن ها نبودن زمین رو نابود میکردم . خودمون گند زدیم به این دنیا . 

واقعا🚶‍♀️