2737
2734

سلام خانوما 

من تنبلی تخمدان دارم از دارو های دکتر نتیجه نگرفتم حدود 6 ماه و خسته شدم رفت تحت درمان دارو گیاهی و دوفاستون میخوردم. من قبلا دوفاستون نمیخوردم و هرماه خودم با چند روز جا به جایی پریود میشدم از این ماه دوفاستون رو قطع کردم یعنی یه جورایی میخوام بچه دار شدن فکر نکنم دیگه. بعد من 20 موعدم بود دل درد ن و اینا گرفتم و نشدم گفتم چون قرص نخوردم اصلا معلوم نیس کی بشم بیخیال شدم تا امروز که یکم هست تو این مدت هرروز من حالت تهوع دارم مخصوصا بعد غذا بیشتر از قبل گشنم میشه و سوزش‌ معده و گاهی یه دل درد متفاوت با پری هم دارم شبا هم تا دراز میکشم تهوع میگیرم و معده درد. تا الان همش میگفتم نه نیستم حامله و اینا دیگه با این علائم امیدوار شدم حالا امروز بی بی زدم منفی شده. اون علائم ها برای چیه پس؟ چیزای گرم بخورم پری شم؟ 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
برو آزمایش خون بده تا مطمئن شش

دیگه واقعا خسته شدم😩😩😩 چرا بی بی نشون نده خب؟ 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دیگه واقعا خسته شدم😩😩😩 چرا بی بی نشون نده خب؟ 

آخه گاهی بی بی چکا مطمئن نیس مال من بی بی مثبت شد ولی ازمایشم منفی دلیلشم نمیدونم.. 

انشاالله خیلی زود مامان میشی😍

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان
2742
آخه گاهی بی بی چکا مطمئن نیس مال من بی بی مثبت شد ولی ازمایشم منفی دلیلشم نمیدونم..  انشاالله ...

چرا همه چی برعکسه 😖🙄

مرسی عزیزم 

هیچکس نیییییس لطفا بیاین