2733
2739

دوستان من واقعا حالم خوب نیست. لطفا نمک رو زخم نپاشید و واقعا راهکار بدید.من همه رو کامل یه جا می نویسم که اذیت نشید.

بچه ها من ۲۰ سالم و یه خواهر دارم که کلاس اولی.وضع مالیمون متوسط رو به بالا است ولی چون بابام تا حدودی شغلش جایگاه اجتماعی مناسبی داره و شهرمون هم کوچیک هست، خیلی تو چشم هستیم. ما واقعا زندگی خوبی داشتیم ولی خب یه برادر هم داشتم ک اونم کوچک تر از من بود و به خاطر بیماری تو ۶ سالگی از دنیا رفت😔😔.در واقع ما به جز مرگ برادرم و بیماری کلیه و قلب خواهرم و یه سری بحث های معمولی که تو اکثر خونه ها هست مشکلی دیگه نداشتیم .

ولی یه سه یا چهار سالی هست که رفتار بابام خیلی خیلی تغییر کرده و خیلی با ما بحث می کنه و با مامانم دعوا می کنه و یه اخلاق بدی که بابام داره این که موقع دعوا اصلا نمیزاره ما حرفی بزنیم و یه سره فحش میده.😞😞

بچه ها من خودم جادو و اینا اعتقاد ندارم ولی مامانم که پیش دعا نویس رفته بود گفته بود شما خیلی دشمن دارین .

و این دشمنی ها رو هم به چشم دیدیم مثلا دم در خونمون تخم مرغ می زنند ولی ما نمیدونیم کی این کارو می کنه.

امشب هم بابام سر یه چیز بیخود با ما دعوا کرد و اصلا نمیزاشت ما صحبت کنیم و ما رو از خونه بیرون کرد.

بچه ها چیکار کنیم که اوضاع خونمون به حالت عادی برگرده ؟؟

بابام انگار نسبت به ما حس تنفر داره ولی به خدا ما کاری نکردیم.

این آدم دیگه تغییر کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا الان چند بار گرفتیم ولی فقط تا چند روز تاثیر داشته و دوباره همه چی برگشته به حالت قبل😔

اگ براتون دعا ننوشته باشن باید مشکلتونو ریشه ای حل کنید و پیش مشاور برید .اگر تو چشم هستین مدام صدقه بدید و خروس قربونی کنید 

2728

آره همسایه ما هم دیروز دیگه از دست جادو جمبل یه بنده خدا کم آورده بود همسایمون گفت طرف به گوشم رسونده اینقدر جادو و طلسم میکنم تا زندگیت خراب بشه طفلی هر چی پول داره میره میده به باطل سحر باز دوباره درست میکنه میگه خستم دیگه اونی همه که جادو میکنه بدبخت شده ولی دست بردار نیست کاش یه راهی وجود داشت تا بدون هزینه باطل بشه هر روزم اسفند مدفوع سگ سرکه هر چی که میگه استفاده میکنه

روز پنجشنبه ذکر یا ودود ساعت 10صبح 10001مرتبه به نبات بخون ودر حین خوندن بگو جلب کردم که محبت پدرم را نسبت به مادرم وخانوادهاش بگو وتا چهل روز از اون نبات به پدرت بده اسم پدر ومادرتم بگو

2740
روز پنجشنبه ذکر یا ودود ساعت 10صبح 10001مرتبه به نبات بخون ودر حین خوندن بگو جلب کردم که محبت پدرم ر ...

عزیزم واقعا تاثیر داره ؟

ما واقعا نمیدونیم بابام چش شده

این آدم دیگه تغییر کرده

من مثل شما این تجربه رو داشتم وسختی زیاد کشیدماندازه موهای سرم بدبختی کشیدم و وقتی  فکر میکردم ته خطم  خدا دستمو میگرفت منم نمیدونستم محبت چیه  چه جوریه یا وقتی کسی به همسرش محبت میکرد با خودم میگفتم یعنی چی این کارا وقتی فکر میکنم بهترین لحظات  وجوونیم به غصه وناراحتی سپری شد  اشکم سرازیر میشه توی 15سال زندگی حالا یک ساله از ازدواج چیزی میفهمم همشم از حسادته وکینه ی که آدمو بیچاره میکنن توکلت به خدا باشه از خودش بخواه راه درستو نشونت بده  فقط مطمئن باش جادو شده منم چند سال پیش دعا نویس رفتم اوضاع یه مدت خوب بود  بعدش از بد  بد تر میشد بعدش یکی از اقوام بچشش دیونه شده بود  بعد چند وقت دیدم بچش چهقدر خوب شده وهیچ کار دیوونگی انجام نمیده بهش گفتم دعا گرفتی  گفت آره  گفتم میشه شمارشو بع منم بدی  نگفتم مشکلم چیه گفتم برای کابوسایی که میبینم میخوام من از وقتی ازدواج کردم هرشب بدنم سنگین میشه نمدونم چه نیرویی اذیتم میکرد هرچی زور میزدم چشمامو باز کنم نمیتونستم وهرچی تو ذهنم چهار قل یا قرآن میخوندم نیروشون زیاد تر میکردن بعضی وقتا بهم دست میزدن  یا ی به شکلای زشت و وحشتناک میدیدمشون دلم میخواست داد بزنم ولی نمیتونستم این قدر تلاش می‌کردم تا یکی صدامو بشنوه وبیدارم میکردن  باور کن باز به ثانیه نمیرسید دوباره همون نیرو باعث میشد بخوابم دوباره اذیتم میکردن بلند میشدم مینشستم گریه میکردم تمام گوشتای بدنم ریخته بود  قرآن تو بقلم میگرفتم میخوابیدم اما بدتر میشدم  روزام به ننگی سپری میشد همش بلا سرمون میومد فقط بلا ها تو نوبت بودن ولی حتی به مادرم نمیگفتم  چند دفعه به جون بچه ها م مرگو با چشمام دیدم نمیتونم دقیق بگم ولی از همه لحاظ بهم فشار آمد از همه راهها امتحان شدم از بی پولی از بی مهری از خیانت از مریضی از توهین از بچه‌ها شبم که میخواستم بخوابم از دنیا فراموش کنم تا مرز سکته میبردنم من الان دارم گریه میکنم ازشون نمی‌گذرم خدا لعنتشون کنه به طرف زنگ زدم همه چیزو گفتم  اونم گفت هرچی دعای کاغذی گرفتی از. خونت دور کن بریز آب روان اونا به جای  خیر شر درست میکنن بعد طرف گفت من دعا نمیدم از طریق موکل امامی کاراتو  درست میکنم بعد گفت چند تا ذکر میگم اونارو بخون برای هر چیزی یه ذکر میگفت حالا خدا رو شکر دارم طعم زندگی رو میچشم شب هام راحت میخوابم دوست دارم شماره بدم ولی خودش خواست که شماره به کسی ندم حتی گفت کی آب جادو ریخته تو خونت

من مثل شما این تجربه رو داشتم وسختی زیاد کشیدماندازه موهای سرم بدبختی کشیدم و وقتی  فکر میکردم ...

وای جدی 

امیدوارم زندگی روی خوشش رو به شما نشون بده 

براتون ارزوی خیر می کنم 

میشه با این فرد صحبت کنید که راضی بشع شمارش رو بدید به خدا ما زندگیمون در مرز پاشیدن و کسی رو نداریم که پشتیبانمون باشه 😞😭

این آدم دیگه تغییر کرده