2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من داشتم فقط پرهیز.خیلی برام سخت بود.دکترم نوشابه رو برام ممنوع کرده بود وقتی در یخچالو باز میکردم بوی نوشابه میپیچید تو مغز استخونم،با اینکه اصلا نوشابه تو یخچال نبود،،،،هوس عسل میکردم با اینکه اصلا عسل نمیخورم هیچوقت....خلاصه برام سخت بود ولی گذشت

مهربانی ،مهمترین اصل انسانیت است....
من داشتم فقط پرهیز.خیلی برام سخت بود.دکترم نوشابه رو برام ممنوع کرده بود وقتی در یخچالو باز میکردم ب ...

بیشتر چیا میخوردی که ضرر نداشت؟ 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من همه چی میخوردم به جز چیزای شیرین مثل عسل.نوشابه.قند و شکر و مربا و غذای برنجی کمتر از قبل میخوردم.

چیزایی مثل بیسکوییت و کیک و اینارو چون شکر داشت نمیخوردم

شیرینی اصلا نمیخوردم چه خامه ای چه غیر خامه ای

درد داره زدنش؟ 

نه عزیزم اصلا و ابدا درد نداره 

سورنگ نداره مثه قدیما 

انسولین ها قلمی شده 

یه قلم هست یه سر نازکی داره به نازکی مو. اصلا متوجه نمیشی وقتی میزنی. 

از من ترسو تر آدم رو کره ی زمین نیست فکر کنم. ولی انسولین خداییش ورد نداشت اصلا. من اولین باری که میخواستم بزنم از دو ساعت قبلش گریه میکردم که چطوری هر روز میخوام درد تحمل کنم. بعد که زدم خنده م گرفت. عمودی فرو کن و به رون پات بزن اصلا متوجه نمیشی. 

عزیزم دیابت رو با کنترل و پرهیز غذایز سعی نکن کنترل کنی. دیابت تو بارداری خطرناکه. اگر دکتر برات صلاح دونسته حتما استفاده کن. نمیگم پرهیز نکنی ها. ولی خب حتنا دارو هم باید استفاده کنی. 

2740

من مجاز بودم فقط چایی رو با خرما یزدی بخورم.اونم روزی یدونه خرما.حالا بسته به تعداد چایی که در طول روز میخوردم اون یدونه خرمارو تقسیم میکردم.

در کل پرهیز داشتن سخته.ولی گذشت به هر حال

نه عزیزم اصلا و ابدا درد نداره  سورنگ نداره مثه قدیما  انسولین ها قلمی شده  یه قلم ...

فعلا تجویز نکرده گفته باید آزمایش تکرار شه اگه بالا باشه تجویز میکنه 

منم که ترسو، ولی اگه مجبور باشم میزنم 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40