2737
2739

سلام دوستای عزیز

انشاالله ک درد نبینین

واقعا مشکلات گوارشی خیییلی بده ادم بی حال و بیحوصله الان دل و رودم یه جورین

ن اینکه درد کنه نه!

اما یجوریه حالت پری دارم

هم معد هم رودهام 

میگم چرا دکترای گوارش نمیتونن مریضاشون رو مداوا کنن ؟!

لایک نکن خیرشو ببینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلییی بده من خودم مشکل روده دارم در حالت عادی...الانم یکی دو روز معده ام درد میکنه روانی میکنه آدم ...

یبوستم داری؟؟؟من اگ سیب و گلاب نخورم اصلا شکمم کار نمیده تا ک اخر بترکم :(

لایک نکن خیرشو ببینی

من ده یاله همین مشکلات رو دارم .ازمایش بگو برات بنویسن از جهت داشتن هلیکو باکتر .اگر داری باید درمان بشه وگرنه باعث زخم میشه .اگر دادی و نداری باید مدارا کنی .چیزای نفاخ و فست فود و نوشانه تعطیل ..پنیر پیتزا زهر مار شده تعطیل.اینقدر بدم میاد از این پنیر پیتزا .میخورم فقط میخوام بمیرم...

2738
خب بگو بهم لطفا

این دارو واسه گلو و گوارش و.... همه چی حتی کرونا خیلی خوبه، هرروز 1 قاشق چایخوری بارهنگ (ازعطاری بخر) بریز تو 1 لیوان عرق نعنا، بعد بزار 5 دقیقه با هم بجوشن، بزار خنک شه وقتی ولرم شد 1 قاشق عسل توش حل کن بعد بخور، 1 ماه، 2 ماه بخور بهتر میشی

من ده یاله همین مشکلات رو دارم .ازمایش بگو برات بنویسن از جهت داشتن هلیکو باکتر .اگر داری باید درمان ...

فکر کنم باید دکترمو عوض کنم فقط چسپیده ب اندو

من چن سال پیش ۲بار اندو شدم 

نمیفهمه اصلا دکترا هم هیچی بلد نیستن 

لایک نکن خیرشو ببینی

من فکر میکنم تو این زمینه ،طب سنتی و مزاج شناسی ،بهتر نتیجه میده 

برای من جواب داده و حرفم روی همین هستش ...

شایدم نده نمیدونم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺