2733
2734
عنوان

کی با دکتر مجد تجربه داره؟

4747 بازدید | 6 پست
سلام دوستان من برای مشکلی که خیلی بغرنج شده و تا حالا پیش ده تا دکتر رفتم، از دکتر مجد وقت گرفتم. می خواستم بپرسم کسی با ایشون مشاوره رفته و اگر تجربه ای دارید میگید لطفا
مشاوره فردی هاش اصلا جالب نیست فقط سخنرانیهاش خوبه حداقل از چند نفر شنیدم
پروانه به خرس گفت: دوستت دارم... خرس گفت: الان میخوام بخوابم،باشه بیدار شم حرف میزنیم... خرس به خواب زمستانی رفت و هیچوقت نفهمید که عمر پروانه فقط 3 روز است... آدمای زنده به گل و محبت نیاز دارن ومرده ها به فاتحه! ولی ما گاهی برعکس عمل میکنیم! به مرده ها سر میزنیم و گل میبریم براشون, ولی راحت فاتحه زندگی بعضیارو میخونیم ! گاهی فرصت باهم بودن کمتر از عمر شکوفه هاست! بیائیم ساده ترین چیز رو ازهم دریغ نکنیم.
من فکر میکنم حدودای سال ٨٥ رفتم پیششون حرف آخرو همون اول میزنه خیلی رک و راحت مثلا به من در رابطه با شوهرم گفت از هم جدا شید ، بدون اینکه بخواد الکی کلی راهکاربده، گفت شما هیچ کدومتون مشکل ندارین فقط بدرد هم نمیخورید
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731