2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

شنیدم ۳۰۰ شده ولی ابلاغ نشده. و اینکه شرایطش اینه که حتما باید سند از غریبه بخوره به نامتون . خونه را هم بانک تایید کنه سند شش دونگ هم به اسمتون باشه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
شنیدم ۳۰۰ شده ولی ابلاغ نشده. و اینکه شرایطش اینه که حتما باید سند از غریبه بخوره به نامتون . خونه ر ...

اگه خونه تو زمین خودت بسازی چی؟ 

وام مسکن  عادی گرفته باشی .. الان دردست ساخته

وام مسکن جانبازی هم میدن؟

بااین شرایط چی؟

اون وام.نو سازی یا باز سازی هست فرق میکنه برو بنیاد بپرس

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2740
اگه خونه تو زمین خودت بسازی چی؟  وام مسکن  عادی گرفته باشی .. الان دردست ساخته وام مسکن ...

نمیدونم. ولی احتمالا وام ساخت میدن. فرزند جانباز بعید میدونم اصلا وام تعلق بگیره بهشون. بخشنامه اشو از بانک بپرسید یا بنیاد شهید.

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
جدی میگم اینجا یه کم رو ای چیزا حساسن  و آخرش به بی احترامی کشیده میشه

ممنونم ک گفتی😅

اره میدونم اینارو خودم خیلی وقته کاربر اینجام

ولی قرار نیس پاپس بکشم..اگع صدبارم تاپیکم بترکه باز تاپیک میزنم ک به جواب برسم

نمیدونم. ولی احتمالا وام ساخت میدن. فرزند جانباز بعید میدونم اصلا وام تعلق بگیره بهشون. بخشنامه اشو ...

ن..بنام مادر شوهرم سند زمین..و حتی وام مسکن عادی ک گرفتیم هم بنام مادر شوهرمه..

فقط میتوام بدونم ممکنه چون یک بار وام مسکن عادی گرفتیم وام مسکن جانبازی ندن؟

پدر شوهرم جانباز متوفی هست

ن..بنام مادر شوهرم سند زمین..و حتی وام مسکن عادی ک گرفتیم هم بنام مادر شوهرمه.. فقط میتوام بدونم مم ...

عزیز من اطلاعی ندارم