2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوز اولو‌ زدم واسه دوز دوم باردار شدم نتونستم بزنم

مبارکه عزیزم بسلامتی و دل خوش. بعد از واسن باردار شدین یا قبل واکسن باردار بودین اطلاع نداشتی؟

اتفاق های خوب در راه است...
2731
مبارکه عزیزم بسلامتی و دل خوش. بعد از واسن باردار شدین یا قبل واکسن باردار بودین اطلاع نداشتی؟

نه من پریود بودم ک واکسن زدم

مطمئن بودم ک باردار نیستم

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪
به به بسلامتی مبارکههه. خیلی عالی. تنتون سالم

مرسی عزیزم❤شانس اوردم دیر تر نزدم 

همـسرم👩‍❤️‍👨✨تو بگو جون میخوای میدم بهت❤🌸تو فقط باش😍بین ما دوتا یه وروجکم هست  تـــو دلی مامانی که زود زود میاد پیش منو بابایی
2740
دیگه خیالتم راحت واکسن زدی.بارداری خوبی قرار ببینی

نه اتفاقا اصلا خیالم راحت نیست

دوز دومو نتونستم بزنم گفتن بعد ۳ ماهگی

بعد ۳ ماهگی هم میترسم بزنم نمیدونم چیکار کنم

خیلی خوش.شانسی. برات بارداری خیلی عالی آرزو میکنم.برا منم دعا کن.چون میخام اقدام کنم😍

چشم عزیزم مرسی گلم چون عقد بودم دو دل بودم حامله شم یا نه که دیگه حامله شدم

همـسرم👩‍❤️‍👨✨تو بگو جون میخوای میدم بهت❤🌸تو فقط باش😍بین ما دوتا یه وروجکم هست  تـــو دلی مامانی که زود زود میاد پیش منو بابایی
نه اتفاقا اصلا خیالم راحت نیست دوز دومو نتونستم بزنم گفتن بعد ۳ ماهگی بعد ۳ ماهگی هم میترسم بزنم ن ...

اهان.سرچ کن ببین کسی زده یا نه. میخای بزار بعد زایمان

اتفاق های خوب در راه است...
عزیزمممم مبارکهه.کارت درسته. اتفاق قشنگیه

💖💖

شوهرم بیشتر دوس داشت زودتر بچه بیاریم بعد از عقد حامله شدم حالا حدسمون میگه دختره   طاقت نداریم تا ان تی

💖💖 شوهرم بیشتر دوس داشت زودتر بچه بیاریم بعد از عقد حامله شدم حالا حدسمون میگه دختره   &nbs ...

چندهفته ای؟؟ منم حسم میگه بچم دختره خداکنه ان تی تشخیص بده