2752
2734
عنوان

دوستانی که میگن دروغ بود

| مشاهده متن کامل بحث + 7457 بازدید | 245 پست
نه گفت شماره مسافر خونه بده من از کجا بدم حفظ نیستم اسمش و ادرسش رو گفتم میرفت فامیلی هم میگفتم

گفت تو برو اون ادرس من شمارمو دادم به مسافرخونه ایه که رفتی بهش زنگ بزنه 

کم سر کاربرا کلاه بذار

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺
معلومه که دروغ میگه  چطور پول داره بسته بخره پول نداره با اتوبوس بره اون ادرس؟

بسته مال قبله اتوبوس رفتم بازار دو هزار داشتم خرج شد ظهر هم ی نون خریدم برای بچه ها همین این همه مطمئن نباس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسته مال قبله اتوبوس رفتم بازار دو هزار داشتم خرج شد ظهر هم ی نون خریدم برای بچه ها همین این همه مطم ...

تو که راست میگی!

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺

مگه كمك مالي خواستين از اينجا؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

اسی من باورت کردم عزیزم اگه میخوای دوستانم باور کنم ی عکس بزار از مسافر خونه یا هرجا که هستی

امروز اومدم آب بخورم لیوان از دستم افتاد شکست مامانم اومد گفت فدای سرت اشکالی ندارع بعدا فهمیدم اون لیوان و عمم داده بود  
با بدبختی از دست پدرش با عشقش ازدواج میکنه.انگار خانواده شوهرش مشکل روانی دارن.اینم عداب دادن با کار ...

کسی ک اوارس نمیاد بگه کـگوشیمو ۳۰۰ میگرفتن نفروختم 

ب همون ۳۰۰هم راضی میشع

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
کجا هماهنگ کرد من نکردم گفت بیا مسافر خونه منم بدون پول چه جور برم از انقلاب تا بهشتی با پای بچخ&nbs ...

چطور سیم کارت دارین تند تند کاربری بسازین

خب استارتر چرا با کاربر سمانه یا اون کاربر که گفتن کمکت میکنه هماهنگ نمیکنی؟

چون داره دروغ میگه اول ادرس اشتباه به سمانه داد بعد منکر شد گفت رفتم یه مسافر خونه دیگه اخر سر از اتوبوس دراورد

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

از ساعت 5 تا الان 7 درصد شارژ گوشیت تموم نشد

تو کتاب کیمیاگر بطورِ یقین نوشته:«آنچه قسمتِ  توست، از کنارت نخواهد گذشت. »واسه چیزی که از دست رفته غصه نخورید، یا برمیگرده یا اگه نمیرفت فقط باعث آسیب رسیدن بهتون میشد...! 🌱�         میشه واسه مشکلم یه صلوات بفرستید🥺🥰
2706