2733
2734

من از اوضاعم خسته شدم دیشب تاپیک گلبوته خانم رفتم خوندم باخودم خیلی جدی تصمیم گرفتم که زندگیمو درست کنم بخاطر خودم وپسرم وتوراهیم وازشما میخوام بیاین باهم تلاش کنیم بخاطر ارامش خودمون وبچه هامون

سلام گلم ما یه گروه تلگرام زنونه داریم اگه دوست داری بیا تا از تجربه های همدیگه استفاده کنیم

https://t.me/joinchat/CPnIYkdB0sNjNWJk

وّ زّنّـّدگّےّ مّنّ اّزّ اّوّلّیّنّ تّپّشّ قّلّبّ تّوّ درّ درّوّنّمّ آّغّاّزّ شّـّد💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه وقتایی اینجوری میشم و خیلی حالم بد میشه موندم چیکار کنم

یه بچه دارم و شوهرم

دوماه بعد از زایمانم خیانت دیدم دیگه اون ادم قبلی نشدم   همینطور زندگیمو فقط برای اینکه بگدره میکنم برای بچه ام

انقدر عاشق شوهرم بودم ولی حالا😔

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2740
تاپیک ایشون مال خیلی وقته من فقط رفتم چندصحفه شون رو خوندم مال سال قبل فک کنم باشن ولی یک خانمی معرف ...

مرسی عزیزم

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
من یه وقتایی اینجوری میشم و خیلی حالم بد میشه موندم چیکار کنم یه بچه دارم و شوهرم دوماه بعد از زای ...

خیانت خیلی بده وادم نمیتونه فراموش کنه😔😔

ولی اگه قصد جداشدن نداری برای ارامش وخوشی خودت  وبچت تلاش کن

هرکی دوست داشت از امروز گام اول شروع کنه به امید خدا تا اخرش باهم میریم 

گام اول 

۱.هرشب ساعت ۹تا ۱۰ برنامه روز قبلش از قبیل کاراخونه 

وغذایی که قراربپزه ودسرهارو بنویسه وبزاره تو تاپیک 

۲.هروز سوره طلاق بخونه ( یکی از دوستان برای افزایش محبت گفتن خوبه وتاثیرش رو توزندگی دیدن)

۳.یه صفحه شطرنجی اگه دارین بزنین به دریخچال وهردفعه که عصبی شدین یه ضربدر رو اون بزنین وبه ازای ضربدر یه مقدا پول درحد توانتون مشخص کنین وصدقه بدین ولطفا مقدارش اونقدی باشه که زورتون بیاد وجلوتون رو بگیرین که عصبی نشین(صفحه شطرنجی رو میتونی خودتون درست کنین)