2737
2734
عنوان

لاغری تا عید با امید بخدا فقط با انگیزه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 62554 بازدید | 12548 پست
اوهوووو ببين يه كلمه من گفتم اين طفلي ها هوس مهاجرت كردن رفتن و برگشتن با لك لك ها

یه سری هنوز نیومدن . منم ریپورت کردن   نامردا تنها رفتن 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
بچه هاااا من يه مشكلي دارممممم نصف شب بشدت گرسنه ميشم انگار هيپنوتيزم شده باشم ميرم سر يخچال😫😫 ...

عزیزم سعی کن نخری این مدت چون یکم سخته خدایی 

منم همین جوریم دیگه رفتیم فروشگاه به زور خودما کنترل کردم و جز بيسکوئيت جوین برا خودم چیزی نخریدم 

دیگه اون لحظه سخت بود ولی الان دیگه خیالم راحته 

البته خوراکی های شوهرم هست ولی خب بازم چون دلخواه من نیست راحت تر میتونم بهشون فکر نکنم 🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم میخا چند کیلو لاغر کنم عید عروسیمه

وای ای جونم عروسی 

من عروسی دوست دارم 

خوش بحالت 

منم میخوام دوباره عروس بشم 🥴

قد و وزنت را بگو 

بیا با ما همراه بشو تو انگیزه ات از همه ما بهتره😁

2738
اره من خیلی واجبه وزن کم کنم.وزنم ۷۲قدم۱۶۵

حتما کم کن عزیزم 

قدت بلنده چند کیلو کم کن تا زیباییت بیشتر معلوم بشه 

منم برا عروسیم کم کردم و خیلی راضی بودم 

تو لباس عروس بازو و شکم و اینا خیلی معلومه

شهرزاد من دلم میخواد عروس بشم دوباره  دلم عروسی خواست  البته با شوهر الانما😂😂😂😂

شیک و مجلسی یه سالگرد بگیرید با لباس و تالار . عروسی مجدد . سوری یه خطبه عقد هم بخونید  

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
شیک و مجلسی یه سالگرد بگیرید با لباس و تالار . عروسی مجدد . سوری یه خطبه عقد هم بخونید    

اگه دعوتم کنی میام کل میکشم برات  

2706