2733
2734
عنوان

لاغری تا عید با امید بخدا فقط با انگیزه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 62565 بازدید | 12548 پست
پس کاپشنتو چند سایز بزرگ بگیر😂😂😂😭😭😭😭

یه اورسایز دارم . نهایتا مال همسرم رو میگیرم 🤣🤣🤣🤣

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیچاره فاطی بیادصبح ایناروبخونه شایدم اونم داوطلب شدبرای رفتن😁😁

وزن الان ۶۸.....هدف تاعید۶۰کیلو......هدف آخرم ۵۰کیلو.....مثل سابق نمیشم دیگه یه چیزایی روترک کردم پس چاقی روهم ترک میکنم💪
مگه لک  لکا مسئول آوردن بچه ها برامون نبودن 😐

مگه نمیدونی پیشرفت کردن یه درجه بالاتراومدن آدم جابه جامیکنن

وزن الان ۶۸.....هدف تاعید۶۰کیلو......هدف آخرم ۵۰کیلو.....مثل سابق نمیشم دیگه یه چیزایی روترک کردم پس چاقی روهم ترک میکنم💪
2738
مگه لک  لکا مسئول آوردن بچه ها برامون نبودن 😐

مسئول بردن هم هستن منتها اونور مرز . 🤣🤣🤣🤣

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
منم انقد خندیدم شوهرم یجور با تعجب نگام میکنه😂

گردن میگیرم بگو شهرزاد مقصره 

نمیشناسی اونا خاک اینجا را ول نمیکنه  الانم تا تاپیکها به فنا ندادین بیخیال بشین تا در اینجا ر ...

آقاتسلیم🤭🤭🤭

نمیشناسی اونا خاک اینجا را ول نمیکنه  الانم تا تاپیکها به فنا ندادین بیخیال بشین تا در اینجا ر ...

فاطی منو شوت میکنه بیرون . یه تنه گند زدم😅😅😅