2733
2734
عنوان

لاغری تا عید با امید بخدا فقط با انگیزه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 62563 بازدید | 12548 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
😃😃😃یه روزبیابرات بپزم انگشتاتم باهاش بخوری رشته ای هارومن قبل ازجوشوندن خوردمیکنم بعدآبکش توشم مر ...

🥴🥴🥴منم خوردشون ميكنم ولي اكثرا شل ميشه و بهم ميچسبن😅🤕دو سه بار گند زدم ديگه از اون شكلي ها ميپزم فقط

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
شهرزاد دیگه کمتر فروشگاه هستم بعدش میرم شرکت اونجا نت ندارم  البته اگه داشتم هم وقت  نمیک ...

پس هلاک بودی . خسته نباشی ئلاور خدا قوت پهلوان  

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
🥴🥴🥴منم خوردشون ميكنم ولي اكثرا شل ميشه و بهم ميچسبن😅🤕دو سه بار گند زدم ديگه از اون شكلي ها ميپز ...

سارا جون به دور از روی دستور نت درست کن نکته به نکته خوب میشه  

اول که آب بار بذار جوش اومد ماکارونی هاتا نصف کن و بریز داخلش 

چندتا نکته داره یکی اینکه قابلمه نسبت به حجم ماکارونی کوچیک نباشه و ترجیحا یه سایز بزرگتر قابلمه را بردار 

نکته بعدی هم اینکه روغن نمک و زردچوبه بزن به آب و ماکارونی در حال جوش 

دیگه ده دیقه نهایت 15 دقیقه آبکش کن ماکارونی رو 

نکته بعدی اینه که آب بگیر روی ماکارونی داخل سبد و هی تکون بده قشنگ از هم باز میشن 

بعدم دیگه با سیب زمینی دم بذار

اینا رو رعایت کنی حتما باید خوب در بیاد

بچها رفتم برای تثبیت راستش   صبحانه دو کف دست نون و پنیر و سبزی 260 کالری . بریم به امید خدا برای ادامه ماجرا . امیدوارم فقط خیلی بالا نرم

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2706