2733
2734
عنوان

کسی مشکل من رو داره

77 بازدید | 19 پست

کلا دختر شاد و پر جنب و جوشیم ولی چند روزه که یه دفعه پنچر میشم یعنی به قدری افسرده و بی حال میشم که دوست ندارم حتی انگشتمو تکون بدم فقط به یجا زل میزنم.اصلا حوصله حرف زدن ندارم همه اطرافیانمم تعجب میکنن از این حال من خواهرم که میبینه این شکلی میشم خیلی غصه میخوره اون لحضه دوست دارم حتی شده به خاطر خواهرم تظاهر کنم که خوبم ولی دریغ از حتی یک کلمه که بتونم بگم

شما هم همیچین مشکلی دارید؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2738

ببین مطمئنی؟ آزمایش داده‌ی؟

بعدش اگه یک ساعت در روز حال نداری، خب به خاطر اینه که خسته میشی. طبیعیه. اگه خیلی بیشتره یا دوره به دوره‌س و ویتامین و آهن بدنت نرماله، با یه مشاور مشورت کن.

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
اره بابا طبیعی سنروم قاعدگی داری متم دارم موقع تخمک گذاریم ک میشه اینجوری میشم و بشدت عصبی

برا من هروز این شده حالم.بعضی موقعه ها حس میکنم دعایی چیزی برام نوشتن در حالی که اصلا اعتقاد ندارم

چیکار میکنی که حالت خوب شه.اون لحضه به فکرم میرسه که خودمو بکشم.

نه دیگه انقد حاد نیست اهنگ گوش میدم یکم فکر میکنم بعد دیگه مغزم خودکار فراموششون میکنه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706