2737
2734

من دوساله جدا شدم شوهرم با منشیشون دوس شد منم جدا شدم خیلی سختم بود اعتماد ب نفسم خیلی کم شد  ولی خداروشکر تونستم جدابشم

وزن اولیه ۹۰ کیلو شروع رژیم ۲۲/5/00.هدف اول ۸۵ هدف دوم ۸۰ هدف سوم ۷۵ 
من دوساله جدا شدم شوهرم با منشیشون دوس شد منم جدا شدم خیلی سختم بود اعتماد ب نفسم خیلی کم شد  و ...

عزیزم کن شوهرم با زن داداشم رابطه جنسی داشته دوتا بچه دارم از اینده بچه هام بیمناکم.بهم قدرت بدین بدون استرس ازش جداشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جداشدم سخته ولی ازاون وضعیت راحتره

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
2731
عزیزم کن شوهرم با زن داداشم رابطه جنسی داشته دوتا بچه دارم از اینده بچه هام بیمناکم.بهم قدرت بدین بد ...

یا خدااا

سریع جدا شو

داداشت زنشو چی کار کرد؟؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2740
زنشو طلاق داده

عزیزم منم خیانت دیدم فعلا بخاطر دخترم موندم ولی میرم یروز 

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
2706