2737
2739
عنوان

شوهرم چند روزه رمز گوشیشو نمیده

59 بازدید | 53 پست

چیکار کنم میگه که رمز و بده این صد در صد نشونه خیانته یا نه واقعا دلش نمیخاد من پیاماش با دوستاش و بخونم خیلی ذهنم درگیره 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توهم رمز بزار رو گوشیت بیخیال فوقش با چن تا علاف مثل خودش در حال چت 

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید
2742

خب رمزش پینه یا الگو؟

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2740
خب رمزش پینه یا الگو؟

الگو ولی نمیتونم بفهمم خیلی ناراحتم آخه قبلا زود رمزو میداد خیلی وقت بود که رمز عوض نکرده بود جمعه دعوا کردیم بعدش رمزو عوض کرده خیلی ناراحتم 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

سلام عزیزم بی تفاوتی دراین موارد بزرگ ترین محبت درحق خودته، مهم نباشه برات ببینه بی خیالی خودش هم براش عادی میشه ولی اگه اعتماد داری پس خیانت نمیکنه بعدم اصن رمز گوشيم فرض کن بدونی مردی که بخاد کاری کنه وقتی تو نیسی هم میکنه پس اعتماد مهمه اگر اعتماد داری پس نمیخاد وارد حریم خودش و دوستهاش شی و این معقوله هر مردی دوس نداره زنش صحبت هاش با دوستاش رو زنش بدونه، 

اول نمیزاش حتی گالری شو ببینم ولی همونجا بهم نشون داد گفت فیلم بد داره ولی برام مهم نیست سابقه خیانت داره میترسم 

😭😭😭😭😭

الگو ولی نمیتونم بفهمم خیلی ناراحتم آخه قبلا زود رمزو میداد خیلی وقت بود که رمز عوض نکرده بود جمعه د ...

شب ک خوابید گوشیشو بگیر تو نور 

رد انگشتش احتمالا رو گوشیه 

چن بار آزمون خطا کن پیداش میکنی

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2706