2737
2739

کسی نظری داره؟

شوهرم چند بار گفتم از شانس جای دیگه بود نشنید. هی میگه اتقباض و انبساطه ایزوگام و آهنو....

ولی آخه قشنگ صدای راه رفتنو میشنوم من. 

صدای کوبیدن پا

هیچ کسی هم جز ما نیست بخواد بره پشت بوم 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

توروخدا نترسونین ها. به اندازه کافی میترسم.

فقط بگین دلیل قانع کننده ای دارین؟ شمام شنیدین؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
گربه ها معمولا

محاله گربه باشه. اونم به اون شدت

خب جنه چیو نترسونیم

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
گربه است بابا

طبقه ۵ام گربه تمیره که. اصلا راهی نداره بره. اونم شدت پاش زیاده. گربه نمیتونه باشه

2706