2737
2734
عنوان

میشه یه راهکار بدی☺نظر میخوام

23 بازدید | 15 پست

امسال کنکور تجربی دادم و چون رتبم به حد پزشکی و دندون نبود، میخواستم یه رشته ی پیرا پزشکی بزنم مامان بابام بزور منو فرستادن معلمی

حالا هم اصلا خوشحال و راضی نیستم

هر روز دارم گریه میکنم، خود خوری میکنم، استرس دارم، حرص و جوش میخورم....

با اینکه چند ماه گذشته اصلا برام عادی نشده..هیچوقتم عادی نمیشه

همش تو خونه به مامان و بابام میگم شما باعث شدین و منو زنده به گور کردین، منو نابود کردین

بابام اهمیت نمیده اصلا.مامانم ناراحت میشه..گاهی از اعصاب خردی سرم غر میزنه

نمیتونم انصراف بدم چون جریمه داره.نمیتونم ادامه بدم چون حس میکنم تحقیر شدم.حس میکنم خوار شدم.منی که اونقد درسم خوب بود.همه انتظار پزشکی داشتن.اونقد گفتن دکتر دکتر...تاثیر بد گذاشته روم..دارم روانی میشم...دارم نابود میشم

حرص میخورم که یسری دوستام که از من ضعیف تر بودن با سهمیه قبول شدن..یا مثلا یسریا که پولدار بودن رفتن دانشگاه پردیس..دانشگاه آزاد..حتی اونایی که پیرا پزشکی رفتن از من خوشبخت ترن..همش استوری همش عکس..با همکلاسیای جنس مخالفشون همش بیرون همش کافه همش گردش ...من توی دانشگاه فرهنگیان تباه شدم..نه هرگز میتونم دکتر شم..نه میتونم ازدواج کنم...اگرم فرصت ازدواج باشه، ازدواج سنتیه...هیچ عشقی وجود نداره...زندگی من از اینجا به بعد یه زندگی کارمندی سیاه سفیده که هیچ هیجانی توش نیست..فقط درد و غم و ناراحتی

چه گِلی به سرم بگیرم؟

خیلی دلم میخواد برم پیش مشاوره ولی مامان بابام با این عقاید مسخره ی قدیمی و سنتیشون....😔

زندگی تکرارِ تکرار هاست....

حالا چون خودت معلمی رو دوست نداری دلیلی نمیشه انقد معلما رو بکوبونی و تحقیر کنی😐😐😐😐ینی واقعا چقد باید معلم تو جامعه بی ارزش بشه ک اینجوری ازش حرف میزنن😏

خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا چون خودت معلمی رو دوست نداری دلیلی نمیشه انقد معلما رو بکوبونی و تحقیر کنی😐😐😐😐ینی واقعا چقد ...

تحقیر نکردم...من میفهمم معلما چقد خوبن

جامعه نمیفهمه

دیگه هیچکس محلم نمیذاره همه از بالا بهم نگاه میکنن

اخه اینارو چجوری تحمل کنم.....

2731
چرا؟  والا دوست من هم دوست رشته اش رو حین تحصیل کنکور داد دوباره و یه رشته ی دیگه یزد قبول شد ...

چون دانشگاه فرهنگیانه

باید دوبرابر حقوقت + تمام هزینه هایی که دانشگاه متحمل شده خسارت بدی

2738
تحقیر نکردم...من میفهمم معلما چقد خوبن جامعه نمیفهمه دیگه هیچکس محلم نمیذاره همه از بالا بهم نگاه ...

(زندگی من از اینجا به بعد یه زندگی کارمندی سیاه سفیده که هیچ هیجانی توش نیست)ینی هرکس کارمنده زندگیش بی هیجان و سیاه سفیده؟شما اشتباه کردی وقتی علاقه نداشتی رفتی این رشته درست.ولی خیلیا ارزوشونه قبول بشن فرهنگیان.کار ب حقوقش ندارم ولی رفاهش بالا هست چون ساعت کاریش خیلی زیاد نیست.درضمن کی گفته معلم از بقیه شغلا کمتره؟خیلیم شغل با ارزشیه.

من خودم دانشجو معلمم.کی گفته دانشجو معلم نمیتونه ازدواج کنه؟خیلی از دوستام ازدواج کردن و با عشق هم ازدواج کردن.مگه عشق فقط تو دانشگاه باید اتفاق بیفته؟

بنظر من کل مشکل شما اینه ک علاقه نداری به رشتت.وگرنه معذرت میخوام اون چیزایی ک گفتی بهانه هست.

همون پیرا پزشکیا ک میگی بعد این ک از دانشگاه فارغ شن کلی باید منتظر استخدامی بمونن.هر شغلی مزیت های خودشو داره و بی ارزش نیست

(زندگی من از اینجا به بعد یه زندگی کارمندی سیاه سفیده که هیچ هیجانی توش نیست)ینی هرکس کارمنده زندگیش ...

دارین درست میگین

من همش دارم بهونه میارم چون دوسش ندارم😔

ولی زوری بود..فقط اصرار مامان بابام

ببین من دست خودم نیست

احساس خواری میکنم در مقابل دوستام

بخاطر همین با همشون قطع ارتباط کردم

من حس خوبی ندارم.

ممنونم از شما

دارین درست میگین من همش دارم بهونه میارم چون دوسش ندارم😔 ولی زوری بود..فقط اصرار مامان بابام ببی ...

شما نباید زیر بار زور میرفتی.درک میکنم رشته بخونی ک نمیخوای خیلی سخته.من دبیرستان دوسال اول تجربی بودم به دلیل این ک همه میگفتن انسانی بده و فلان.بعدش فشار رو خودم بود چون متنفر بودم از درساش.نه ک نکشم نه.فک کن تو ۹ ماه بعد تغییر رشتم با روزی ۳ ساعت و بدون سهمیه رتبم۱۸۹۰شد.ینی مشکل از ذهنم نبوده.ولی علاقه نداشتم.

الانم بهانه اوردن راه حل درست نیست.انقدر هم زیاد نیستش جریمه اش.هرچه زودتر انصراف بده مجدد کنکور بده. 

جلو دوستاتم حس حقارت نکن به هیچ وجه.جایی ک درس میخونی ارزشش بیشتر نباشه کمتر نیس.

با پدر و مادرت حرف بزن .

2706