2733
2734

علاقه دارم بهش اما و بهونه ها نمیزارن بشینم درست و حسابی سرش یکی اینکه قبول شدم شهریه چجوری بدم دوم بچه هامو کی نگه میداره و... یکی اینکه دوسال وقتمو بزارم و بهش نرسم چی ؟؟چون نظام قدیمم و سوابق تحصیلیم تاثیری نداره و فقط شانس و تلاش خودمهو یکی هم که کار و حقوق بعد مدرک که میگن کمه

انگیزه باید درونی باشه عزیزم. انگیزه ی بیرونی نهایت تا دو روز شارژت میکنه بعدش دوباره میشی مث قبل

و اینکه برای درس خوندن حتما اولش نباید انگیزه داشته باشی. باید شروع کنی تازه ک موتورت روشن میشه اون انگیزهه میاد. فقط شروعش سخته بعدش دگ راه میفتی کم کم

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 
انگیزه باید درونی باشه عزیزم. انگیزه ی بیرونی نهایت تا دو روز شارژت میکنه بعدش دوباره میشی مث قبل ...

درونی رو دارم چون قلبا دوست دارم اما این واقعیتها رو نمیدونم چ کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظام قدیم میتونی بری دیپلم نظام جدید بگیری و شصت درصد موثره اصلا از دستش نده

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
2728

با بچه و زندگی متاهلی باهدف پزشکی برا کنکور خوندن سخته بنظرم...اونم با این وضعیت کنکور ک هرسال سختتر میشه و رقابتا بیشتر. فک کنم خیلی باید تیزهوش باشی و پشتکارت قوی باشه ک بتونی قبول شی. کنکور تمرکز میخواد

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 
دیپلم یا پیش دانشگاهی؟!!من ریاضی فیزیک بودم 

دیپلم مهمه.اره میدونم میشه دوباره درساشو بخون برو بده

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
2740
اون موقع سازمان سنجش مارو مشمول سوابق تحصیلی میکنه یا خیر؟!

صددرصد مطمئن نیستم اما تاحالا فکر میکردم میکنه میخوای خودتم بپرس