2733
2734
عنوان

اگه واکسن نزده بودید می‌رفتید همچین مراسمی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7 بازدید | 15 پست
نه اینو قبول دارم خودم هم بهش گفتم اگه جمعیت کمی هست بارعایت پروتکلها نهایتاً حفظ فاصله بره   & ...

به هرحال ایمنی صد در صدی هم که نمیده ولی قطعا واکسن تاثیر داره تو احتمال ابتلا ، مشکل اینکه ما تو ایران تو یک دوره خیلی دیدیم واکسینه شده ها مبتلا شدن ،این بود که تو پیک کرونا اونم نوع دلتا واکسیناسیون تو ایران جدی شد، مردم تو صف ها رعایت نمیکردن، یا خیلی اصلا مبتلا بودن از قبل با واکسن تشدید میشد، مثلا با گلو درد میرفتن واکسن میزدن، ولی اگر سرعت واکسیناسیون بالا بود و قبل پیک مطمین باش انقدر امار واکسینه های مبتلا بالا نبود

الانم تالارها باید رعایت پروتکل هارو کنن تعداد کم باشه فکر کنم یک سوم ظرفیت باید باشه بین صندلی ها فاصله باشه، ماسکو دیگه خود فرد باید بزنه بعضی ماسک زورشون میاد بزنن

از قدرت و معجزه واکسن هم کادر پزشکی رو مثال میزنم، درسته هنوز مبتلا دارن ، متاسفانه فوتی هم شاید باشه بینشون ولی از وقتی واکسینه شدن واقعا دیدیم امار ابتلا شدیدشون اومد پایین ،صفر نشد اما اومد پایین، پس قطعا ادمهای واکسینه شدن کم خطر تر هستن

انشالله خداحافظ‌هممون باشه‌و‌ زودتر ویروس ضعیفتر بشه و تموم شه

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت ما را غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻