2737
2734

اگه گفتن لطفا لایک کن🍃

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زنان زیرک

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
اسمش گول زنندست به نظرم کتاب خوبی نیست

از چه لحاظ عزیزم؟

میخواستم به دخترم که حدودا ۲۰سالشه بگم بخونه، یعنی بنظر شما نگم؟

اینم بگم که خانواده مذهبی هستیم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
از چه لحاظ عزیزم؟ میخواستم به دخترم که حدودا ۲۰سالشه بگم بخونه، یعنی بنظر شما نگم؟ اینم بگم که خان ...

کتاب خوبیه

میتونید یه سرچ بزنید و تیکه هایی از متن کتاب رو ببینید اول

کتاب خوبیه میتونید یه سرچ بزنید و تیکه هایی از متن کتاب رو ببینید اول

مرسی عزیزم💚

از چه لحاظ عزیزم؟ میخواستم به دخترم که حدودا ۲۰سالشه بگم بخونه، یعنی بنظر شما نگم؟ اینم بگم که خان ...

برای من فقط یکی دو صفحه کاربرد داشت من بیشتر کتابای تمرین دار دوسدارم‌.

ولی با این حال کتاب صوتی کیمیاگر فوق العادست و باعث کمک بهم شدو. کتابش ممکنه اون قدرها حسو حال کتاب صوتیشو نداشته باشه. البته منظورم از کتاب صوتی کتاب نمایشی هست و نه کتاب روایی. 

2706