2737
2734
چشمای دختر منم ضعیف بود بعد چون مهد کودک میرفت واسه بینایی سنجی رفتن مهدشون بعد تشخیص دادن که چشاش ضعیفه و گفتن ببریم مطب اپتومتریست منم بردمش ولی خوب چون به تشخیصش اعتماد نداشتم به یه متخصص چشم هم نشونش دادم ولی دیدم تشخیصشون هیچ فرقی با هم نداشت تازه مطبای اپتومتریستا بیشتر واسه مریض وقت میزارن به نظر من یه بار به چشم پزشک هم نشون بدی بد نیست بستگی به اینم داره که چقد به کار اپتومتریست اعتقاد داری و کارش خوبه یا نه ولی خدا رو شکر توی شهر ما این اپتومتریسته تشخیصش عالی بود

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نمره چشمام نسبتا بالاست خیلی دنبال ی اپتومتریست خوب برای خودم و دخترم که انحراف داره میگشتم؛ فکر کردم این نظر تبلیغاتیه ولی گفتم ی بار اعتماد کنم

واقعا کار خانم حیدری خیلی دقیقه 

خیلیم خوب دخترمو معاینه من واقعا راضی بودم, حتی گذاشت ببینم چشم دخترم نمرهش چیه 

بدون عینک دنیا رو چطور میبینه!!!  

معاینه خودم حدود بیست دقیقه طول کشید,دخترمم همین حدود

تاالان که این همه بیناسنج میرفتم انقدر دقیق نبود

خانم دکتر مطبشونم فوق تخصص بودن خیلی خوش رفتار و کار بلد.

تو مطبشونم برای بچها امکان نقاشی و وسایل بازی و سرگرمی مختصری هست.

ایراد مطبشون اینه که گرمه چون شلوغ بود کولر جواب نمیداد

http://www.asnafyab.ir/golsaoptic

2731