2737
2734
عنوان

**تحصیل در اروپا و آمریکا***

1144 بازدید | 27 پست
دلیل حذف تاپیک قبلیمون رو نمیدونم. کاش اگه تاپیک مشکلی داشت اول یه جوری اطلاع میدادن.حالا بسیاری از دوستان دنبال تاپیک میگردند.
با توجه به اینکه رقابت و شرایط خاصی برای قبولی در کنکور وجود داره و خیلی از ما دیگه توان دادن کنکور رو نداریم حالا دنبال یه فرصت هستیم برای رفتن.
پذیرش گرفتن از هر کشور و هر دانشگاه قلقهای خاص خودش رو داره. همسر من در این رابطه تجربه خیلی زیادی داره وبرای خیلی از افراد از دانشجوهای شریف بگو تا دانشگاه ها آزادی ها در شهرستانها تونست پذیرش های خوبی بگیره. این پذیرش ها همراه با فاند کامل(هزینه تحصیل+ زندگی) و یا فقط هزینه تحصیل بوده.
در ضمن چون خودش اقامت یکی از کشورهای خارجی رو داره و خیلی از کشورهای دیگر رو دیده میتونه در زمینه اینکه با توجه به شرایط هر کس( سطح زبانش،دانشگاه، ... ) بهترین گزینه ای که به درد فرد میخوره رو معرفی میکنه.
این تاپیک برای تمام کسایی که از رفتن نا امید شدند. امیدوارم در کنار هم بتونم به نتیجه ی مطلوب برسیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740