2733
2734

مم دارم کم میارم ، بارداری پر خطر دارم سرکلاژ کردم سه بار سقط داشتم الآن هفته‌ی ۲۳ هستم ولی از لحاظ روحی دارم کم میارم هم داروها و‌ امپولام زیاد هستند هم شوهرم داره آزارم میده خیلی‌ داغونم

متنفرم از معشوقی که اسم هرزگی هایش را " آزادی" بگذارد... اسم نگرانی هایت را " گیر" و برای بی تفاوتی ه

خییلی بهترین دورانم بود 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چقد بعضی اقایون بی ملاحظه ان واقعا😒

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 

والاازاول تاآخرش کلا۲،۳باراونم خودم اصرارمیکردم اون بیچاره میترسید

وزن الان ۶۸.....هدف تاعید۶۰کیلو......هدف آخرم ۵۰کیلو.....مثل سابق نمیشم دیگه یه چیزایی روترک کردم پس چاقی روهم ترک میکنم💪

منم بارداریم پر خطر بود هیچ کمکی هم نداشتم! اخراش خیلی خوب بود و رعایت میکرد مثلا یک ماه دوماه اخر وگرنه قبلش نه! دعوامونم میشد خیلی عذابم میداد گاهی

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
گاهی دلم میخواد بیدار نباشم خواب باشه و زود بیدار بشم

عزیزم هورمونای بارداریه

به خودت سخت نگیر

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

عزیزم مرد جماعت بیشعور ترین موجود دنیاست کمتر از حیوون هم میفهمه اینو با خودت تکرار کن تا اروم شی 

بعدم شوهر منم تو 9 ماه بارداری حسابی آزارم داد حتی نزدیک بود زایمان زودرس کنم کلی آمپول و دارو داشتم تا ماه 9 بدنمو میلززوند. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

هیچ که هیچ تازه وحشی ترم شده بود هیچ وقتم نفهمیدم چرا اونجوری جنی شده بود   طوری که دیگه توبه کردم از باردار شد و ۱۵ ساله سر توبه ام هستم با وجود اصرار های فراوان خودش

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑

من ۹ ماه استراحت مطلق خونه مامانم. بارداری واقعا پر خطر

همسرم هفته ایی بهم سر میزد..

خداوندگارم 🥀، به نام تو دوباره درین مسیر قدم بر میدارم.نا امید از درگاهت نکن مرا ، که خدای دیگری جز تو  ندارم.

از دستش واقعاً ناراحتم ، به بهانه کار مدام با یه خانمی هست که تماس میگیره و بعد که بهش گفتم چرا این خانم مدام زنگ میزنه تماس هاش رو پاک کرده

متنفرم از معشوقی که اسم هرزگی هایش را " آزادی" بگذارد... اسم نگرانی هایت را " گیر" و برای بی تفاوتی ه
2706