2737
2734

روزی ۴ وعده اینا در کنارش میوه و کدو حلوایی بیسگوئیت میدم 

پسرم ۱۰ ماهشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من رسما هیچیییییی نمیخوره

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊
2728
چند قاشق تو هر وعده  شیر خوردنش کم نشده؟

چرا عزیزم روزها اصلا یادش نمیفته شیر میخواد 

خیلی کم و بزور بهش شیر میدم ولی عوضش شب تا صبح شیر میخوره 

اگه گرسنه نباشه ۴دیا ۵ قاشق گرسنه باشه بیشتر 

سعی کن از آب قلم ، کره ، تو غذاهاش استفاده کنی

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
چند ماهشه؟  وزنگیری خوبه؟

11ماهشه روزی سه بار اندازه30سیسی شیرخشک میخوره دوبارم سرلاک اندازع پنج قاشق

زله کرده منو اصلا هیچی نمیخوره 

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊
چرا عزیزم روزها اصلا یادش نمیفته شیر میخواد  خیلی کم و بزور بهش شیر میدم ولی عوضش شب تا صبح شی ...

ببخشید هی سوال میکنم 

قاشق مربا خوری؟ 

من سوپشو مقوی درست میکنم و فقط هم سوپ دوست داره دووعده میدم 

2740
11ماهشه روزی سه بار اندازه30سیسی شیرخشک میخوره دوبارم سرلاک اندازع پنج قاشق زله کرده منو اصلا هیچی ...

عریزم طریقه مصرف سرلاک و ب من میگی 

من تابحال ب پسرم ندادم براش بخرم 

مثل شیر خشک میمونه؟

11ماهشه روزی سه بار اندازه30سیسی شیرخشک میخوره دوبارم سرلاک اندازع پنج قاشق زله کرده منو اصلا هیچی ...

منبه خاطر وزن گیریش خیلی ناراحتم 

همش میگم بزرگ بشه، حساسیت به پروتیین گاوی هم داره

ببخشید هی سوال میکنم  قاشق مربا خوری؟  من سوپشو مقوی درست میکنم و فقط هم سوپ دوست داره د ...

خواهش میکنم عزیزم بله عزیزم مربا خوری بهش میدم 

برنج کته بهش بده من چلوگوشت براش میپزم با فیله گوسفندی با گوشگوب له میکنم بهش میدم 

آب گوشت براش درست میکنم 

فقط نزار ی مدل غذا بخوره 

از این ماهم ماهی میخوام بهش بدم

عریزم طریقه مصرف سرلاک و ب من میگی  من تابحال ب پسرم ندادم براش بخرم  مثل شیر خشک میمونه ...

سرلاک رو با آب جوشیده سرد شده قاطی میکنی 

اگه گرفتی گندم و خرما بگیر 

میگن گندم و موزش زیاد خوشمزه نیست

سرلاک رو با آب جوشیده سرد شده قاطی میکنی  اگه گرفتی گندم و خرما بگیر  میگن گندم و موزش ز ...

غلظتش مثل فرنی باید بشه؟ 

غلظتش دست خودتونه، مثه ماست مثلا

با قاشق بهش بدم یا تو شیشه شیر

2706