2733
2734
عنوان

وقتی پسری این چیزارو میگه....

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رسیدن به اونجا

من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا من گرفتارِ دوست داشتنِ کسانی هستم که مرا دوست دارند.
2731

بنظرم داره نظرتو میسنجه برای ازدواج.و خاستگاری

چون توام.نظر میدی دیگه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
ماشاالله به ذهنای شما🤷‍♀️😄

تمام پسرای جهان تو هر حالتی فکر جنسی دارن حتی اگه باهاش ازدواج کنی بازم فکرش اینه به یه طریقی باهات چیز کنه دیگه وای بحال دوس پسر والا

💙 F U Baby 🤪 Be Your Best 💖 NiIi  Sara  Nili 🤪

تو رو دوست خودش میبینه رل نها دوست رفیق

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

نمیشه قطعی گفت شاید میخواد مختو بزنه شاید همینجوری به عنوان یه دوست قابل اعتماد داره حرفای دلشو میگه ، شایدم عاشقت شده😍😂 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹