2733
2734
عنوان

کیا هم پسر دارن هم دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 1608 بازدید | 39 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم ناراحت نباش که پسرت داداش نداره چون من تو اطرافیانم ندیدم برادر کاری واسه برادرش بکنه.من یدونه دارم فعلا بعضی وقتا دوست دارم بعدیم پسر باشه که جفتشو داشته باشم. بعضی وقتا هم میگم نه اونم دختر باشه که دوتا خواهر بهترن واسه هم

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
2731
حامله هستم😅 دوقلو ولی معلوم نیست پسرن یا دختر

میدونم حامله ای ولی فکر میکردم دخترن😁

انشالله یه پسر باشه حداقل پسرت خوشحال بشه 

ماشالله بهت دوتا دارم مغز ندارم دیگه😂😂😂

دلی باید که رنج من کشد تا صبر من داندتحمل کردن ایوب را ایوب داند😢
2740
میدونم حامله ای ولی فکر میکردم دخترن😁 انشالله یه پسر باشه حداقل پسرت خوشحال بشه  ماشالله بهت ...

منو همسرم از خدامونه دختر باشه😁

ولی پسرم‌مغزمون رو رنده کرده

زنده باشی😁🤍

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
چی مد شد تو سایت ک ما بیخبریم 

جنسیت بچه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
منو همسرم از خدامونه دختر باشه😁 ولی پسرم‌مغزمون رو رنده کرده زنده باشی😁🤍

دعوا نمیکنن؟؟چجوری کاراشونو میکنی؟غذا میپزی؟درساشون😃

چند ماهته؟

دلی باید که رنج من کشد تا صبر من داندتحمل کردن ایوب را ایوب داند😢
مبارکتون باشه ب دلخوش  من الان ک مشکلی ندارم ولی چندسال بعد ک ی کم بزرگتر بشن سخته واقعا اتاق ...

زنده باشید

بله خیلی سخته

منم جای شما بودم نمیدونستم چیکار کنم

انشاءالله به زودی بتونید یه خونه سه خوابه بخرید و خیالتون از این جهت راحت بشه🤍

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
دعوا نمیکنن؟؟چجوری کاراشونو میکنی؟غذا میپزی؟درساشون😃 چند ماهته؟

دختر کوچیکم شره😅

غذارو خودم درست میکنم،ولی برای تمیزی خونه هفته ای یکی دوبار یه خانمی میاد

درسارو من دخالت نمیکنم

پسرم مشکل درسی داشته باشه با باباش حل میکنه

دخترم مشکل درسی داشته باشه از پسرم میپرسه

۱۲ هفته

2706