2733
2739

واسه پذیرش واریز وجه داره بعد ب نظرتون من از کجا باید مطمئن باشم بعد از یکماه کار حقوق میگیرم؟چی بگم بهشون؟

اونجور ک تو سایت دیدم نماد الکتریکی و اینام داره

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به منم معرفی کن  البته اگه قبلش لازم نیست چیزی بریزی به حساب..چون من این کارا رو زیاد رفتم عاق ...

نگارش و دست نویسی تو خونه ست ۵۵تومن باید بریزی قبلش

خب حالا کارش چیه؟؟؟

نگارش و دست نویسی در منزل 

اونطور ک میگه فایل میفرسته باید پیاده کنی رو کاغذ با قلم و خودکار

لابد کارش تایپ در منزله !ندیا دروغه من به یکیشون پول واریز کردم یه سایت برام معرفی کرد و تمام پولمم ...

واقعا؟این دست نویسیه 

یعنی نماد الکتریکی و اینام نشون میدن الکیه؟

آگهیشو توسایت نیاز روز و شیپور دیدم

2738
😧😧😧پس من چیکار کنم تو خونه

نمیدونم عزیزم منم خیــــــــــلی دوست دارم این کارارو

ولی از هر کس پرسیدم گفتن پولتو میگیرن بعدشم بلاکت میکنن

حتی اگهی های تو دیوارم همینجور

نمیدونم عزیزم منم خیــــــــــلی دوست دارم این کارارو ولی از هر کس پرسیدم گفتن پولتو میگیرن بعدشم ب ...

خدا لعنتشون کنه

واقعا؟این دست نویسیه  یعنی نماد الکتریکی و اینام نشون میدن الکیه؟ آگهیشو توسایت نیاز روز و شی ...

میدونی مسئله اینجاس که اون سایت معتبره مثلا اینجوری بود که اونی که ازم پول گرفت گفت کار تایپ داریم و فلان بعد ۲۰ تومن ازم ورودی گرفت یه سایت معرفی کرد رفتم اونجا امتحان تخصصی داشت اونو قبول نشدم واسه امتحان بعدیش باید پول میدادم بعدش که تازه قبول میشی مردم میان درخواست تایپ یه چیزیو مثلا میزارن بعد تو باید بهش قیمت پیشنهاد  بدی ممکنه ۵۰ نفر دیگه ام جز تو درخواست بدن به اون متقاضی بعدش اون به کمترین قیمت میده براش تایپ کنن یه جور رقابت که واقعا کار گیر آوردن سخته توش من که پشیمون شدم ایشالا که واسه شما درست باشه